Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Egy ügynökség megtalált...

Egy ügynökség megtalált Facebookon, küldtem nekik képeket is, majd behívtak személyes találkozóra. Casting után mennyi időbe telik, mire eldöntik, hogy alkalmas vagyok-e?

Figyelt kérdés
Az ügynökség nevét szándékosan nem írtam le, de annyit mondok, hogy a TOP 5 ügynökség egyike.

2016. jún. 6. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már azon ahogy besétálsz eldől, ha alkalmatlan vagy. Ha az ajtón való belépésed után 5 másodperccel még alkalmasnak tartanak akkor a köszönésed és kb 1 perc beszélgetés után eldől minden.
2016. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, jo, hogy szoltal, mert pont holnap megyek a masikhoz:)

De az elozonel azt mondták, hogy jelentkezni fognak, ha döntöttek.

Szerinted feleslegesen várok rá ? Vagy ha alkalmas lennék már küldtek volna mailt ?

2016. jún. 6. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamennyi átfutási ideje azért van a komolyabb helyeknek, mivel akkor külföldre is kiküldik a profilod, hogy mi a véleményük, de azért ha eltelt 2-3 hét, akkor már ne reménykedj.
2016. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenlore 3-4 nap telt el :)
2016. jún. 7. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!