Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ez átverés? Mi...

Szerintetek ez átverés? Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Épp az egyik barátnômmel voltam a westendbe, és amikor beültünk egy kávézóba odajött hozzánk egy középkorú nô. Azt mondta, hogy egy ügynökség vezetôje és meglenne minden adottságom a modellkedéshez, és mit szólnék ahhoz, ha egyik nap bemennék hozzájuk castingra. Szerintetek bemenjek hozzájuk? Az ügynökségek szoktak leszólítani csak így embereket? Nem átverés? Egyébként én sose gondoltam arra, hogy modell legyek, de lehet, hogy én szívesen bemennék egy castingra, ha nem átverés. És arra is megkérnélek titeket, hogy mondjátok el rólam a véleményeteket, hogy szerintetek tényleg van bennem valami? Vagy csak ô mondta azt?

Méreteim:

Magasság: 173-4 cm

Mellméret: 83 cm

Derék: 61-2 cm

Csípô: 89 cm

15 éves vagyok.



2016. jún. 24. 21:58
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Képet ha kell, küldök privátba.
2016. jún. 24. 22:01
 2/25 anonim válasza:
100%

Ha küldesz képet.De nem tudom, függ a kinézetedtől stb.

Esetleg adott névjegykártyát/valami elérhetőséget?

2016. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Küldj képet,úgy könnyebb. :)
2016. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Küldj nekem is képet.
2016. jún. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
ilyen velem is volt már, hogy pont ezzel a szöveggel leszólítottak. nem szoktam az ilyeneknek bedőlni, de épp ráértem, úgy voltam vele, egye fene elmegyek: 178 centi vagyok és vékony (bár nem az a nagyon sovány modell-alkat). na az úgynevezett castingon volt mindenféle ember, kövér lányok, alacsony lányok, idős emberek, csúnya emberek.. itt jöttem rá, hogy kamu az egész. csináltak pár fotót, nyilván azóta is 'hívnak'.
2016. jún. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Adott névjegykártyát és azon az áll, hogy az attractive ügynökség egyik tagja, utánanéztem ennek az ügynökségnek és elvileg nagyon jó.
2016. jún. 25. 10:06
 7/25 anonim ***** válasza:
Jók a méreteid, szóval modellnek való. Ha érdekel akkor menj be mindenképp.
2016. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép :D 14/L
2016. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy átverés lenne. Az Attractive Magyarország egyik legjobb ügynöksége, Axente Vanessa is az ő modelljük Szerintem mindenképpen menj be, nincs veszteni valód. A méreteid is elég jók.Esetleg küldhetsz képet ha gondolod. :)
2016. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Küldj képet, ha gondolod :)


20/l

2016. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!