Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kirúgnak az ügynökségről?...

Kirúgnak az ügynökségről? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Amikor felfedeztek ezek voltak a méreteim (fentről lefele) 86; 64; 94. Lefogytam tökéletes méretekre, voltam egy fotózáson. Most visszahíztam: 90; 66; 97. Fel kell mennem hogy megnézzenek. Vajon kapok még egy esélyt vagy elküldenek hogy nem érdemes bajlódni??? (Még nincs szerződésem) esetleg aki ért ehhez irhatna facebookon! Luca Schott m.me/luca.schott.4. A többi véleményt is szívesen fogadom!!!

2016. júl. 7. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A modellnek tartania kell a tökéletes méreteket, ez a dolga. Ha te nem vagy rá képes nem fognak veled sokáig bajlódni az biztos. És nem akarlak megbántani de a fészbúkos képeid alapján csak egy átlagos lány vagy, nem modellnek való. Tehát ebben a szakmában semmire nem fogod vinni.
2016. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos jobban tudod mire fogom vinni! Már írt nekem a VM, The diary, Attractive és Icon. Instagrammon találtak meg (nincs egész alakos képem) Azért valami lehet bennem, nem gondolod?? Amúgy "fészbúkon" többéves képeim vannak de sebaj
2016. júl. 7. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már buta, hogy csak úgy megadod a neved tök idegeneknek a gyakorikérdéseken...ha valami perverz pedomaci lennék biztosan ide járnék kiscsajokat bámulni - neked jól esne, ha apád korabeli faszik csorgatnák a nyálukat (vagy más testnedveiket) a képeidre?

Ha tanácsot akarsz kérni, írhatnak neked itt privát üzenetet, a facebookot hagyd meg a személyes ismerőseidnek...

2016. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerzodesed sincs, hogyan rugnanak ki, mikor hivatalosan (jo, mondjuk ezeknek a szerzodeseknek a hivatalossaga meg legalitasa mar mas kerdes) nem is dolgozol veluk? Fel fognak szolitani - az amugy tenyleg nagyon rossz - meretek lefaragasara, es valoszinuleg jelezni fogjak, hogy neked addig nincs munka, amig a kijelolt datumra meg nem neznek mar lefogyva.
2016. júl. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerzodesed,akkor meg nem dolgozol ott. Siman mondhatjak,hogy nincs rad szukseg.
2016. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!