Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Pattanásosan is felvesznek...

Pattanásosan is felvesznek modelleket?

Figyelt kérdés
Évek óta harcolok a pattanásokkal és ki próbálnám magam a modellkedés világában. Csak nem tudom, hogy van-e így esélyem. Nem olyan feltűnőek, de engem zavarnak. Inkább sok pici és hegek.
2016. júl. 31. 13:39
 1/4 anonim válasza:

Nem írtad hány éves vagy, mert az fontos.

Viszont az a lényeg, hogy 174 cm-nél magasabb legyél, lehetőleg gebe, és legyél fotogén. Ez az alap. Utána jönnek a mit vállalnál be, idegen nyelven (főleg angol) beszélsz-e.

Ha látnak benned fantáziát, foglalkoznak veled, ha nem, akkor nem. A pattanásokra meg ott van a sok make up vakolat és a spakli.


És ha már modellkedsz. Ne dőlj be minden jöttmentnek. Vannak ezeknek a cégeknek honlapjaik és referenciáik, melyekkel egy kicsit utána tudsz nézni a cégeknek, hogy komoly modell cégek, vagy csak a naív tinikre hajtanak.


Különben menj el bőrgyógyászhoz, biztos tud segíteni. De nem engedd magad lerázni azzal, hogy ez életkori sajátosság, mert sokszor nem az, és van, hogy az étkezésen is változtatni kell.

2016. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, elfelejtettem, utána jutott eszembe,hogy az életkorom nem írtam oda. Egyébként 16 éves lány vagyok. Igen, pont az ilyen semmit nem mondó "cégekkel" nem barátkozom, hanem , aminek van portfóliója és találni modelleket is.


Köszönöm a gyors választ! :)

2016. júl. 31. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyílván.... nem xD
2016. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves...
2016. szept. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!