Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek Transznemű modell...

Lehetek Transznemű modell magyarországon?

Figyelt kérdés
16 éves transznemű fiú vagyok eléggé lányos külsővel. és szeretném megtudni , hogy Magyarországon valamelyik modellügynökségnél lehet-e jövőm transzmodelként. Ha bárki tud valami ügynökséget kérem írjon! A válaszokat előre is köszönöm!

2016. aug. 2. 11:44
 1/7 anonim válasza:
Attól függ, karakteres arcod van, méreteid megvannak?
2016. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andrea ts válasza:
0%

Irj nekem es beszelgesunk elsore kenne kezziteni egy fotosorozatot es azt elkuldeni modelugynoksegeknek.


ezt meg tudom csinalni neked.

2016. aug. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A masodik hulyeseget ir!

Amikor jelentkezel egy modellugynokseghez,eleg 3-4 kepet kuldened magadrol(amin jol latszodik az arcod,illetve az alakod). Ezeket otthon is elkeszitheti rolad egy szulod,vagy baratod,nincs szukseg profi fotokra. Majd ha felvettek,akkor keszitenek az ugynokseggel kapcsolatban allo fotosok polaroidokat illetve tesztkepeket.

Ne dolj be olyan fotosoknak,akik ilyen elore elkeszitett portfoliot akarnak radtukmalni,felesleges hulyeseg es lehuzas.


Transznemu modellkent egyebkent nem tudom,van-e eselyed. A VM Modelnek(piacvezeto ugynokseg az orszagban) van egy ask.fm oldala,ahol nevtelenul barmit megkerdezhetsz. Azt javaslom,toluk erdeklodj,hiszen ott valodi szakemberek valaszolnak mindenre.

2016. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
de
2016. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
41%
Pinád van fuck helyet?
2016. aug. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a Transznemű egy eljesen más dolog, ez olyan , hogy az ember rossz testbe születik. mikor magzatként az ember agya fejlődik de a teste nem alakul hozzá. na hát velem is ez van rossz testbe születtem. Női agyam van és férfi testem tehát tulajdonképpen én is nő vagyok rossz testben de persze ezen már műtétekkel tudnak segíteni:) remélem ez segített valamennyire megérteni a helyzetet de ha rákeresel neten sokmindent kiad és tudsz rendesen informálodni a lenyeg az hogy ne ítelkezz majd amíg nem tudod a témát
2016. aug. 18. 14:53
 7/7 anonim válasza:
Te nagyon beteg vagy öcsém.
2020. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!