Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Az jót jelent ha még aznap...

Az jót jelent ha még aznap visszaírtak?

Figyelt kérdés
Az art models-hez beküldtem a jelentkezésem és azt írták szeretettel várnak. (Külön e-mailben küldtem.)

2016. aug. 4. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a mail szövege?
2016. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb ügynökség :s Azt ajànlom, hogy profikhoz küldd a jelentkezèsedet! Pl.: VM, Visage, Icon, Attractive..
2016. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Avantage
2016. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bármelyik ügynökségtől el lehet indulni. Az volt a szövege, hogy menjek be regisztrálni, hogy szerződést köthessenek velem. (Tudom ez még nyilván nem biztos.) Meg ha vannak fotós által készített képeim vigyem el, de azok sajnos nincsenek...
2016. aug. 5. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy automatikusan generált válaszlevél, mindenki ezt kapja.
2016. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt automatikus, mert én külön e-mailben küldtem el, mert az oldalon nem fogadta el a képeimet és erre is válaszolt (mert ezt is kifejtettem). És volt benne egy helyesírási hiba is szóval nem hiszem h automata lett volna. De tök mindegy igazából majd elmegyek és kiderül mi lesz.
2016. aug. 5. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet egy tul jo ugynokseg, en eleg regota a szakmaban vagyok, kulfoldon is modellkedtem, nagyjabol az osszes valamit ero ugynokseget ismerem (4-5 van az egesz orszagban), de soha nem hallottam meg roluk. Az meg hogy mindenhonnan el lehet indulni, nem igaz. Nivosabb ugynoksegek egyszeruen nem fognak szobaallni kisebb orszagok lecsekkolhatatlan ugynoksegeivel, szoval ha most esetleg szerzodest kotsz veluk azzal evekre elvagod magad a rendes ugynoksegektol (arrol nem is beszelve ha ez az Art valami kikozvetit valami aljabb kulfoldi ugynokseghez akkor kesobb rendes ugynokseggel evekig nem dolgozhatsz abban az orszagban). Okosan kell ezt csinalni, nem beleszeretni az elso ugynoksegbe akik valoszinuleg csak le akarnak huzni.
2016. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!