Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Attractive vagy Visage?...

Attractive vagy Visage? Légyszi indokoljátok meg.

Figyelt kérdés
Az Attractive-val már találkoztam és tényleg nagyon kedvesek voltak és csak jót tudok róluk mondani, mondták, hogy felvennének. Találkoztam a VM-mel, ott magántanulónak kéne lennem, ami nálunk kizáró ok, így oda nem szeretnék menni. Visage-hoz is beküldtem, velük szerdán tudnék találkozni, de nem tudom, hogy elmenjek-e rá (vidéken élünk és nem szeretnénk bemenni Budapestre feleslegesen), mert az Attractive nagyon megtetszett. Tudnátok az ügynökségekről véleményt mondani?

2016. aug. 19. 22:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek megérné-e bemenni és találkozni velük is.
2016. aug. 19. 22:59
 2/4 anonim ***** válasza:
a visage-hoz mennél vagy castingra? amúgy,ha karriert akarsz akkor muszáj magántanulónak lenned
2016. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az igazat megvallva sajnos vagy nem sajnos, de ha sikert szeretnel ebben a szakmaban elerni, ahhoz utazni kell. Ahhoz hogy utazz, ha meg fiatal vagy, vagy magantanuloi statuszban, vagy 1-2honapos kikerokkel kell utazni. Ahhoz hogy utazni tudj, szabadda kell tenned magad. Az nem igaz hogy CSAK magantanulokent vennenek fel a VM hez amugy , csak celszeru. De ha magantanulokent nem megy, meg mindig ott vannak a kulonb fele megoldasok suli teren, tehat sem a visage sem az attractive nem tud smennyivel tobbet nyujtani alapvetoen ha nem tudsz utazni... Itthoni munkakbol barmit is elerni , azt kb felejtsd el, persze némi zsebpenznek joljohet, de nem lehet egy vegcel, mert magyarorszag nagyon kicsi modellkedes szempontjabol. Nincs piac itthon ra.

Felvehetnek VMhez is, ha egy opciokent mondjuk megegyezel veluk h suli utan szeretnel ezzel full timeba foglalkozni, vagy barmi hasonlo egyeb otlet mellett siman. ;)

2016. szept. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Voltalmar bent VMnel mint jelentkezo pl?

Elozo vagyok

2016. szept. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!