Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbaráról vélemény?...

Palvin Barbaráról vélemény? Szerintetek szép? Képek lent

Figyelt kérdés

Én nem igazán kedvelem,de azt nem tagadom,hogy nagyon szép. A szeme kifejezetten tetszik nekem.


1, [link]


2, [link]


3, [link]


4, [link]


5, [link]



2016. aug. 23. 21:09
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
46%
Egyátalán nem tetszik, nem tartom szépnek, nem értem hogy lehet modell
2016. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem gyönyörű szép. Nem minden ember járkál ilyen arccal.
2016. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
90%
Azon nagyon ki tudok akadni,hogy ő egy nevesebb fotózás során keres annyit,mint én egy év alatt,de azt elismerem,hogy szép.
2016. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56%

hát nem csúnya, de nem tudom miért van ennyire elájulva mindenki tőle... elég érdekes a fogsora, az orra is széles, testre meg nem az a tipikus modell...

a személyiségéről meg inkább nem is beszélnék, az a szerencséje, hogy nem azért fizetik ezt a putris kis paraszt leányt. a kapanyél kiesik a szájából és valami hihetetlen nagy arca van, akárhány videóban láttam mindig annyira dobálta magát, meg játszotta az eszét, hogy majd szét esett

2016. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is szép lány, de mióta láttam Viszkok Fruzsival való videót azóta még antipatikusabb mint eddig.
2016. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Szép lány.De addig senki se ítélkezzen szerintem,hogy kedveli-e vagy sem amikor nem is ismeri...
2016. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem arcra tök átlagos kinézetű, szépnek egyáltalán nem mondanám, testre meg nem egy modell alkat.
2016. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a szeme szép, de az a fura tátott száj minden képen elég ellenszenvessé teszi.
2016. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem gyönyörű szép. Én először ebben az újságban láttam: [link]

Egyszerűen lenyűgözött ez a kép.

Akkor még nem volt túl ismert itthon, de már akkor arra gondoltam, hogy bakker ha ez a lány nem lesz világhírű, akkor senki. És igazam lett:)

(lány vagyok)

2016. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
66%
egy patront megérne
2016. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!