Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fiúk, lányok szerintetek a...

Fiúk, lányok szerintetek a két lány közül melyik szebb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]



2016. szept. 11. 10:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%

Az első is tucat. Minden 2. rocker lány így néz ki. Nem tudom hol élsz, ha nem látsz ilyeneket, rohadt sok van belőlük. A második normálisabbnak tűnik, az elsőn látszik az az "egyéniség vagyok és egyedi" mentalitás, amit most itt te is nyomatsz. És ez iszonyat irritáló. Nehogy már azért tiszteljek jobban valakit mert feltűnési viszketegsége van, és minden áron ki akar tűnni. Az ember egy bizonyos szint után eljut oda, hogy nem külsőre akar egyedi lenni, hanem a belső értékekre törekszik. Persze ehhez kell némi ész, a hülyéknek marad a feltűnő külső. Ezzel nem azt mondom, hogy minden feltűnően öltözködő ember hülye, hanem azt, hogy minden olyan ember hülye, aki azt hiszi, hogy csak azért mert lenyúlta az anyja szemceruzáját meg a nagyi temetésre járós ruháját, már jobb lesz bármivel is a többi embernél. Mert nem. És még egyedi sem, mert NAGYON sokan néznek ki így.

Az meg, hogy ki milyen életmódot folytat, szintén nem külső függvénye. Vagy honnan tudod, hogy a képen szereplő két hogy él? Az ilyen alterrockergót lányok is ugyanúgy isznak meg tépnek mint a nemalterrockergótok. Menj csak el egy rockkocsmába, vagy koncertre. Voltam én is rocker, sok ismerősöm nézett ki úgy, mint az a kislány.

Most akkor tisztán külsőre. Az első lány leginkább egy gömbhalra emlékeztet, ezzel az idióta arckifejezéssel. Ha elmúltál 15 éves, akkor ciki ez a világutáló grimasz. Mi a baja, 10re haza kellett érnie a Depresszió koncertről? Nem szolgálták ki alkohollal a Zpben? Most komolyan, egy ilyen képről az jön le, hogy kislány, ráadásul magát nagyon érettnek gondolo, beképzelt kislány. Utálom az ilyen kis picsäkat.

A fullcapet sem szeretm különösebben lányokon, de ezerszer inkább a második, "tucat" csaj. Ez legalább tud mosolyogni, meg haza tudom vinni bemutatni, nem röhögnek ki vele anyámék, hogy milyen idiótát szedtem össze, mint az elsőnél tennék.

Amúgy meg menjen mindkettő házit írni inkább.

2016. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Aha, az első biztos normáliabb mikor elküld a kur* any*dba mert hozzászóltam úgy hogy nincs páwa hajam(valós történet), az hogy az első gyakori lenne meg baromság. Főleg hogy nem rocker. Meg Magyarországon se láttam hozzá hasonlót sem nem hogy sok lenne belőlük.
2016. szept. 12. 15:42
 23/34 anonim ***** válasza:

"melyik szebb?"


Átlagos lányok a sok közül.

2016. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

Hát de őszintén, az ilyen tömeglányok hol értelmesek és hol van a belső értékük? Mert külső alapján egyformák, es ezek után kit érdekel hogy milyen ember?

Ránézésre pont hogy a 2.nak van feltünêsi viszketegsége.

De tudod mit? Én már nem is csodálkozom azon, hogy valaki mitől lesz ennyire tucat, hiszen van egy réteg, ahol attól vagy valaki, ha beállsz a sorba.

És ha pl rasztád van, akkor meg az emberek nem tudják hova tenni, hogy te most tulajdonképpen miért teszed ezt, mert ma már mindenki egyforma (akar lenni).


Valamint a tömeglányok a tömeg fiúknak jönnek be, és fordítva, szóval ebből a szempontból csak jól jár az, aki kívülálló.

2016. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
72%
2. Az első tök bizarr.
2016. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
59%

"Mert külső alapján egyformák, és ezek után kit érdekel, hogy milyen ember?" Szóval szerinted aki nem feltűnően öltözködik(nincs rá pénze, ideje, nem szereti ha bámulják, nem szeret kitűnni), hanem felvesz egy farmer-pólót az értéktelen? Nincs több kérdésem, ti beszéltek itt belső értékekről, közben meg úgy ítélkeztek külső alapján, hogy öröm hallgatni a fröcsögést.

Azért, mert valaki nem akar mindenáron kitűnni, már beáll a sorba?

Miért lenne feltűnési viszketegsége a 2.nak? Ki a feltűnőbb, az 1. vagy a 2.?

Komolyan, ilyen hülye embereket. Ezért utálja lassan mindenk az ilyen "egyedi" embereket, mert azt hiszik, hogy csak a külsejük miatt majd mindenki ajnározza a kis gyöngyszemeket, mert ők olyan KÜLÖNLEGESEK. Meg a nagy lófäszt! A külsőtől senki nem lesz különleges. Azért tenni is kéne valamit. Mert az meg a másik, hogy Magyarországon ugyan mit kezdene magával egy ilyen "nő"? Munkát nem kapna ilyen ruhában. Meg képzelem, hogy felkel reggel fél órával korábban, hogy megcsinálja ezt a sminket. Jó játék ez a gyerekeknek, de ha én így jönnék a munkahelyemre, kiraknának mint macskát szarni. Nem hiába nem járkálnak így dolgozó, felnőtt nők.

Amúgy én pont bírom az ilyen gótos-rockeres vonalat(tudom, hogy ez inkább Lolita, de leszarom, laikus szemében sok különbség nincs), régebben tetszettek az ilyen lányok, de pont emiatt az "én egyedi vagyok, és mindenki más csak tucat kispolgár" mentalitás miatt ábrándultam ki belőlük. Közben egy villanykörtét nem tudtak becsavarni, vagy egy autót megtankolni, vagy egy rántottát megcsinálni, mert ők "művészek". Hát de én nem fogom eltartani őket, meg mindent megcsinálni helyettük, művészkedjenek másnak.

2016. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
59%
Meg amúgy a raszta hol különlegesség? Ti valami kis zsákfalukban éltek, hogy ennyire hétköznapi dolgokat ajnároztok? Budapesten elég sok raszta van, senki nem értetlenkedik miattuk, csomó lánynak bejönnek.
2016. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
55%

Nem a farmer póló összeállítással van bajom, hanem az egymást ajnározó egyforma kis különbségtelen 'egyénekkel', akik pontosan úgy gondolkodnak, mint te. Mert ezek szerint te nagyon jól érzed magad ilyen emberek társaságában, közéjük való vagy, haladsz a többség után, és aki más, az különc. És idegesít, mert nem utánozza a többit.


És mi a bajod az elvontakkal? Hogy van egy egyéniségük vagy mi?

Mert azzal az állítassal szerintem nem lehet vitatkozni, hogy a 2. képen szereplő lánynak ebből nem sok adatott. Mármint egyéniségből.


És igen tudom, hogy a raszta elterjedt, de csak a raszták(!) körében. A tömeg lányok/fiúk még mindig nem értik.

Hogy tehetted ezt a hajaddal??? Igénytelen.... Ennyit tudnak mondani.

2016. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Ez szerintem nem feltünési viszketegség, attól hogy ő ezt a Anime Otaku stb stb vonalat követi miért akarna egyedi lenni? Ő csak követ egy szubkultúrát amit itt tényleg nem nagyon látni.
2016. szept. 14. 18:08
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Annyira ellentmondásos amit írsz. Én nem ajnározok senkit, írtam, hogy nincs bajom a "különcökkel", sőt, külsőre bejön a stílus. Az idegesít, hogy beképzeltek. Az a bajom, hogy nekik van bajuk mindenkivel, és felsőbbrendűnek hiszik magukat. Te ajnározod őket, és leszólsz mindenki mást.

Van egyéniségem, mint ahogy a barátaimnak, az embereknek akikkel direkt veszem körül magam, is van. Csak eljutottunk arra a szintre, hogy nem kell ezt feltétlen ilyen extrémen kimutatni. Vagy esetleg olyan pozíciókban dolgozunk, hogy nem vehetünk fel bármit hétköznaponként. Mindegy, ugyanazokat a köröket futjuk itt le. Szerited a ruha teszi az embert különlegessé, szerintem a tettei, a gondolatai, az élete. Ennyi.

2016. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!