Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért csak a ronda mutáns...

Miért csak a ronda mutáns zsiráf lányok lehetbek modellek? Olyan csunyák és még gebének is kell lenni. Akkor miért panaszkodnak a magass lányok?

Figyelt kérdés
Mikor most ha a magass lányok a modell akkor az az ideál mutattok egy modelröl képett ami nálam kiütötte a biztosîtékott amugy meg bocsi ha megsértettem a magass lányokatt dehátga ezt gondolom...Amugy szerinten ironikus az a zsiráf mögöttexd

2016. szept. 13. 20:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%
A törpéken mit nézzenek,főleg ezeken a zsírgolyókon?
2016. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
59%

Veszekedés 3..2..1..

Amúgy meg tényleg jobban áll minden ruha a keskeny csípőjű, finomabb arányú, magas lányokon.

Jaaa, hogy most megsértődsz..hm. Akor az mongyam, hoy a ijen magazs siraf lanyog untoritoak gci komojan ne is ertem mit ezdnek azon a semi segukon, a felyuk meg mint eg mogus bazod...-.-"""""?

2016. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
31%
2016. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
2016. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%

Kis csillag! Magyarul sem tudsz, ebből gondolom, angolul sem, hogy utánanézz. A hölgy NEM modell, megpróbálta ugyan, de már felnőttként a magassága miatt elküldték, ugyanis túl magas modellnek.

A zsiráf pedig azért van mögötte, mert a suliban a hozzád hasonló lények zsiráfnak csúfolták.

2016. szept. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg szörnyű a helyesírásod.

Nem magass, hanem magas. Ezt egy első osztályos is tudja már.

Egy nemgebe nemzsiráf

2016. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Amit csinálsz, azt body-shamingnek hívják. Vagyis a testi adottságai miatt való bántalmazásnak, megszégyenítésnek.


Ez kulturált társaságban teljesen elfogadhatatlan, akár magas, akár vékony, akár alacsony, akár túlsúlyos valaki.


Fröcsögsz a gyűlölettől, de vajon miért? Téged is bántottak valamiért? De akkor biztos tudod, milyen rossz érzés, miért kell így visszaadnod másoknak, akiket nem is ismersz? Mire jó ez neked?


És akkor engem hova sorolsz? 160 magas vagyok, cserébe vékony. Akkor neked én is ronda mutáns lennék? Vagy nekem megbocsátod a 45 kilómat, mert nem vagyok "zsiráf"?


A kérdésedre pedig az a válasz, hogy azért, mert a kifutón szükséges egy bizonyos magasság, hogy mutasson valamit az ember. Figyeld meg a bemutató végén, amikor előjön a ruhatervező nő, aki mondjuk alacsony. "Elvész" a nagy térben, a mozgása sem mutat jól, hiszen a bemutatót messzebbről (is) nézik, és a hosszú lábú és karú modellek láthatók a legjobban.

Emellett meg kellett szabni egy egyenméretet, minthogy a ruhakollekciót nemigen fogják személyre szabni, ergo ha kiderül a bemutató előtt, hogy nem jön fel a modell csípőjére a gatya, akkor ciki van.

Az már más kérdés, hogy a 60-as évektől ez a méret egyre kisebb lett, akkor Twiggy-vel indult a soványság-mánia, aztán tetőzött valahogy a 2000-es évek elején, és sajnos nem feltétlen egészséges méreteket öltött.

A gond vele az, hogy vannak olyan alkatú nők, akik valóban ennyire vékonyak, ilyen a genetikájuk és tökéletesen egészségesek és szépek úgy, ahogy vannak, de a többség, az átlag számára ez csak komoly egészséget veszélyeztető fogyókúrákkal érhető el.

2016. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

:(((((

Nem halljuk, mit beszélsz, mert eddig nem jön fel a hang. Áll egy sámlira, törpilla. Vagy beszélj érthetőbben.

2016. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Jaj meg is elolvasod:Dszanalmas vagy:)de h tudd en kulonb vagyok nem foglak semmifele jelzovel illetni mert nem ersz te annyit nehogy azt hidd;)amugy meg ha valakit beakarsz oltani ahhoz elobb megkene tanulnod irni es valamit le is tenni az asztalra h verhesd is mire magad mert ez igy nagyon ciki:D
2016. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem mindegy neked hogy milyenek a modellek? Ez egy szakma, ehez érteni kell, te pedig nem értesz hozzá. Ez olyan mintha egy orvosnak megmondanád hogyan műtse a beteget. Nem kell mindenbe belekötni mert az jeked nem tetszik, és másokat sem leszólni amiatt mert nem úgy néz ki ahogyan azt te elvárod, nem beszélve arról hogy azt nem mi döntjük el, hogy mekkorára növünk. (és mielőtt ebbe is belekötnél, nem, nem vagyok magas "zsiráf" lány -.-")
2016. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!