Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek mennyire megbizhat...

Szerintetek mennyire megbizhato a modellmenedzser cég? Kislányom 7 éves és a facebookon megkerestek hogy nagyon fotogénnek találják.

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 09:59
 1/7 anonim válasza:

A lányodat tartják fotogénnek?

Igértek is munkát?

2016. szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kamu. kb minden 7 éves 'fotogén', pláne, akiknek a szüleiről jó sok pénzt lehet lenyúlni.
2016. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen a lányomat.Volt egy ingyenes fotozas ahova elmentunk,majd egy het mulva kaptam egy emailt hogy latnak benne lehetoseget.9900 Ft-ért megkaphatom a képekről a cd-t valamint az összegben benne van hogy bekerül az adatbázisukba,a honlapjukra így lehetősége lesz modellügynökségeknek foglalkoztatni őt.Pl reklámszereplés,katalógusfotózas.INGYEN!

Nem tudom lehet e hinni nekik.

2016. szept. 30. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes fotózáson ingyen kapod a képeket. Kamu
2016. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kamu!
2016. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Azért azt tisztázzuk, hogy nincs olyan, hogy "ingyen." Semmi sem. De az, hogy egy próbafotózás 10k forintba kerüljön egy IGAZI, KOMOLY ügynökségnél, na, olyan nincs. Ha te kellesz nekik, akkor ők fizetnek neked (a munkáért), nem pedig te nekik. Utasítsd el az ajánlatot, mert nem valós, sajnos, van ilyen, lehúzás. Hidd el, tapasztalatból mondom. Amikor VM Castingon voltam, fel sem merült, hogy nekem fizetnem kell azért a 4-5-6 képért, ha bekerülök, ha nem.

Persze, hogy azt mondták, hogy fotogén. Valahogy meg kellett nyerniük téged.

Ne, ismétlem NE MENJ bele.

A kislányodból, ha szeretné, és az a karakter, később még lehet (fotó)modell, de konkrétan ez 110% átverés.

2016. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolsó vagyok:

Utánanéztem ennek a cégnek. Pf, modellmenedzser? Fotókat csinálnak gyerekekről (3-35 év közötti emberekről elvben, de én csak gyerekeket meg tinédzsereket látok, na mindegy), de stúdióban készült képektől még nem lesz valaki modell. Magyar modell Baczay Dalma, Kondás Kata, Bernát Bia vagy Bihari Bella. Ők modellek, de ez az ügynökség csak fotókat (amik méghozzá túlexponált + agyon photoshoppolt képek), de nem csinálnak belőle se modellt, se újság címlapjára nem kerül ki. Nem véletlen beszéltek veled feltételes módban. Csak képeket róla, az oldalukra.

Azért tudtak befűzni, mert látták, hogy nem értesz hozzá. Nem vagy képben.

Nem megbántani akarlak, ez nem baj, tapasztalatból tanul az ember. Egy szó, mint száz: lehúzás.

2016. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!