Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 13évesen ekkora magassággal...

13évesen ekkora magassággal mennyi az esély a modellkedéshez?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni.Reálisan látom a dolgokat, de kiváncsi vagyok a véleményetekre. 13/L vagyok 160cm 48kg. Mennyi esélyvan arra,hogy bekerüljek a modell szakmába,ha ennyi cm vagyok 13évesen. Csak fogok még nőni. Köszönöm a válaszokat előre is. (Akinek van tapasztalata irjon legyszi privibe) :)

2016. dec. 28. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Gyakorlatilag semmi. Több, mint 10 centit kéne nőnöd, arra már elég kicsi esély van. Ha 170 körül lennél, még azt mondanám, van esélyed - legalábbis pusztán magasságot nézve, 1-2 centit elnéznek, de 13-at már nem. Gyerek kategóriához meg már túlkoros vagy.
2016. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Semmi. En 175 voltam , tobbi lany is 170 nel tart mar ilyenkor es amugy is 14 evesen mar rendesen lehet csinalni es ott senkik nem fog erdekelni hogy meg novesben vagy
2016. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a segítséget.:)
2016. dec. 28. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A szüleid és nagyszüleid milyen magasak? Simán nőhetsz még, rengeteg mindentől függ.

2016. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, én modellkedek és 175 cm magas vagyok és szinte alacsonynak számítok. Szóval még sokat kellene nőnöd, de ne keseredj el, ki tudja, lehet szerencséd lesz :) Előfordulhat hogy hirtelen megnyúlsz csak ez sajnos nem valószínű. Ha lenne esetleg valami kérdésed akkor nyugodtan írhatsz privibe :)
2016. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4: a nagymamám és anyukám nemolyan magasak:( de nagypapám nagyonmagas:)

#5: beszélgethetünk privibe lenne kérdésem:)

Köszönöm szépen a segítséget:)

2016. dec. 30. 09:21
 7/8 anonim válasza:
Szia! Szinten modellkedem, 175 cm, 16 eves es igy vagyok 48 kg. Eveken at, egeszen 14 eves koromig en is nagyon alacsony voltam, 14-15 evesen viszont hirtelen megnyultam, szoval nem kell aggodnod, nem kizart, hogy te is nosz meg, ezt nagyon sok minden befolyasolhatja. Addig viszont sok sport valamint egeszseges, mertektarto taplalkozas es ne add fel, mert nem lehetetlen!:)
2017. jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Erre nincs túl sok esélyed. Én 180 cm vagyok és 50 kg,valamint 14 éves. A magasságod a legfőbb probléma,de mivel nem tudom a méreteidet nehéz megmondani ,hogy alkalmas kennél e. Ui: Én is modellkedem
2018. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!