Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek szerintetek modell? 14/L

Lehetek szerintetek modell? 14/L

Figyelt kérdés
Olyanokat h derékbőség stb nem tudok de 170cm magas vagyok és sajnos csak 40 kg ezért is gondozok h lehetnék-e modell:( értelmes válaszokat kérek nem olyanokat h: nem ezzel kéne foglalkozod ennyi idősen...

#modell #Palvin Barbara #Barbara modellkedés
2017. jan. 15. 01:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%

"Nem betegség áll a vékonyság hátterében úgy hogy lehet modell."


Manapság már elvárják a minimum 18 BMI indexet, mert anorex modelleket nem díjaznak. Hiába alkatilag ilyen, 13,84 a BMI-je, ami RETTENTŐ kevés. Ő az a kivétel, akit hízókúrára fognak küldeni.

2017. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok 169/50. Nagyon vékony. Minden csontom kiáll, pedig jó étvágyam van. Elgondolom, valaki 170/40-el hogy néz ki..... Hát nehezen hiszem, hogy eszik rendesen. A vékony én vagyok, 10 kilóval többel. De 40 kiló??? 170 cm-vel????
2017. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
15%

"Aki nem ért hozzá miért ír ide?"


Okoskodni, vagy képet kunyerálni azt nagyon is tudnak a pasik...

Ezeket nagyon profi módon csinálják!

2017. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%
Gratulálok okoskám, mégis mi alapján lesz szerinted valakiből modell, ha nincsenek fotói? Írtam olyat, hogy nekem küldjön? Amúgy meg mit érdekel téged a lány képeinek a sorsa...gondolj bele, aki modellnek megy hányan szavaiddal élve verik a fütyköst a képeire? Sajnos ez ezzel jár, sőt, továbbmegyek: ennél sokkal durvább dolgok történnek a backstage-ben, aki a testéből akar megélni, mégha csupán modell is, néha olyan dolgokat tesz meg amire nem lesz büszke
2017. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
A "felső" testem nem mondanám nagyon vékonynak, és én nem is látom annyira vékonynak én a lábaimat tartom vékonynak :) kb 2 cm rés van a combom között ami nagyon zavar...De már egy régi modell ismerősöm is mondta hogy szép vagyok :) tehát én mostanába elkeztem tornázni hogy hogyha már hízni nem hízok a genetikám miatt akkor vmi izom legyen a lábamon,és úgy hátha jobb;) barátnőm is vékony és mondta hogy neki mégnagyobb rés lenne a lába között ha nem tornázna, neki az izomtól lett "vastagabb" a lába:) és nekem nem állnak ki a csontjaim csak a lábam vékony ahogy mondtam ;)
2017. jan. 17. 17:47
 16/25 A kérdező kommentje:
És nem vagyok Anorexiás sem Pedig más betegségem nincs:) már kicsi korom óta járnom kell vérvételre mert azt hitték vmi ilyesmi áll a háttérbe, de kiderült hogy Semmi egészségügyi problémám nincsen :)
2017. jan. 17. 17:51
 17/25 xx.Be.Happy.xx ***** válasza:

A ket centi resz a combjaid kozott meg nagyon nem durva, alig latszodik, nyugi. :D

Nincs modellalkatom (a csipom centiben tul szeles), es megis tobb hely van koztuk, mint ket centi, szoval az egyaltalan nem sok. :)

2017. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki <3 :D
2017. jan. 18. 17:01
 19/25 A kérdező kommentje:
Méretek:75-64-82 :/ :D
2017. jan. 23. 16:18
 20/25 A kérdező kommentje:
És én úgy hallottam hogy ezt a "90-60-90" et nem szabad túl lépni tehát kevesebb lehet :D
2017. jan. 23. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!