Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek meg kéne probálnom...

Szerintetek meg kéne probálnom egy fotozást?

Figyelt kérdés

Mindig mondják a barátaim és a rokonaim hogy mennyire szép vagyok és hogy milyen különleges az arcom. A szemeim kékek és mindenki szerint szépek. A multkor még a tanárom is azt mondta hogy annyira különleges és szép az arcom hogy tobb 100 kozul is fel tudna ismerni 😄 14 hamarosan 15 éves leszek. 166 cm vagyok de elvileg még nőni fogok meg a szüleim is magasak. Az alkatom normális nem vagyok az a csak csontból és bőrből allo de nem vagyok duci sem. Tavaly irt nekem egy modell ugynokseg de akkor nem eltem a lehetoseggel. Szerintetek lenne ertelme elmennem fotozasra? Vagy ilyen kisebb modelkedest vallalni? Nem gobdolkodok olyan nagyba mert tudom hogy nem egy hianyszakma es nem lehet belole megelni.

Tudnátok mondani modellügynökségeket?


2017. febr. 7. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Látatlanból nem tudjuk. A rokonok, szülők mindenkinek ezt modnják. Icon, vm, visage. Ezeknél próbálkozhatsz.
2017. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Vedd fel a kapcsolatot azzal az ügynökséggel, amelyik írt neked, de csak akkor,ha megbizonyosodtál róla,hogy megbízhatóak és nem vágnak át.

166 centi teljesen jó fotómodellkedéshez, kifutóhoz viszont alacsony lennél.

2017. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég magas.Megetsz ügynökséghez de ott ahol lenne esélyed akár befutni,akár munkát kapni nem fognak felvenni.Nekem is azt mondták hogy ha elérem a 173-180 cm magasságot akkor lehet róla szó.De addig felejsd el.Mire meg megnőlsz 173cm-re addigra késő lesz elkezdened.Már 13-14 évesen el kellett volna kezdeni de akkor is már 170 körül kell lenni.Nem tudom pontosan de 14 évesen asszem 173 nak kell már lenni. Ugyhogy az ügynökség amelyik írt neked vagy nem tudja hány cm vagy(mert sokaknak írnak akik kép alapján jók,de az még nem azt jelenti hogy szerződést kötnek veled) vagy átverés. Nézd a VM-nek az askját.Ott felteheted személyesen a kérdésedet.De a válasz előre is megmondom: Sajnáljuk de túl alacsony vagy.
2017. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Örülj neki, hogy szép vagy es ezt inkabb a magánéletben kamatoztasd. Legyél tisztában on magaddal tudd értékelni azt amid van ez sokkal fontosabb hidd el. Manapság a modellkedes...hat nem tudom en sok jót nem hallottam főleg ezek az ügynökségek. Ha ezzel szeretnél foglalkozni akkor csinálj Instagramot szerezz sok kovetot es akkor amikor ismert vagy gondolkozz megint rajta. Engem is meg kísértettek az ilyesmik, de igy utólag jobban örülök neki hogy van magánéletem es később az eszemmel szeretnek érvényesülni. 20 F 😉
2017. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy helyi lány (alföldi kisváros), aki a szomszédunkban nőtt fel, modellkedik - nyilván azóta Bp.-en él, ill. sokat van külföldön is. Nem tudom, h. hány éves és milyen magasan kezdte, de őt is a nagyon szép arca miatt találták meg.

Azt hiszem, pl. tavaly egész nyáron Törökországban volt katalógusfotózáson. Ő évek óta ebből él.

Néha nagyon ámulatba ejtő, látni egy-egy különleges 'sminkben' (profi sminkes készíti) v. általa viselt kreációban. Mondhatnám, h. olyan mintha egy divatlapból lépett volna elő, de a legtöbb képe tényleg fotózásokról való.

2017. febr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl alacsony vagy. És sokat már nem fogsz nőni.
2017. febr. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!