Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Többen is mondták, hogy...

Többen is mondták, hogy nagyon szép vagyok, és jó lennék modellnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már hihetetlenül sok ember azt mondta hogy jó lennék modellnek, és nekem is nagyon tetszik, már voltam is egy fotózáson amit nagyon élveztem. Az egyetlen baki, hogy 14 éves vagyok. Szerintetek jó lenne megpróbálni, vagy inkább hanyagoljam?

2017. febr. 8. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
el kell döntened magadban hogy tudod-e vállalni a vele járó terheket. ha ezt nagyon szívesen csinálnád próbáld meg! és ha mégse jön be, akkor ott hagyod.
2017. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hozzáértők mondták?
2017. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Milyen modell szeretnél lenni? Néha eljárkálni egy fotózásra, vagy igazi, kifutómodell?

Mert az utóbbihoz a karakteres arc, vékony, fiús testalkat, 172+ magasság, tökéletes bőr, stb. kell. Kik mondták? Fotósok, hozzáértő emberek, vagy a szüleid, barátaid, és kamucégek?

2017. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

Kedves Kislány!


A szépség kiválló,de veszélyes adottság!

Túl sok gyönyörű lány élete fejeződött be fiatalon!Rendszerint a depresszió,vagy merénylet következményeként.

Az esetek többségében,a szépségek egyedüli,mindent felülíró értéke,a szépség,amely az idő kedvenc eledele.

Vasfogaival leginkább a legszebbeket kezdi ki először.Nincs kegyelem!A bőr ráncosodik,az arányos formák deformálódnak,bármennyi pénzzel próbálnak ellenálni!Az idő vasfoga ellen nincs védelem!


Azok a férfiak,nők,akik számára a külső szépség a legnagyobb érték,rendszerint sokat áldoznak egy szépséges nő megszerzésére,de amikorra az idő megkóstolgatta,mint használt papirzsebkendőt eldobják őket.Igazi szépség kell nekik,s nem a múlt szépségei.


Szinte nincs megöregedett szépség,aki boldog volna.


Más dolog a belső szépség:a jellem szépsége.Az idő,ha tisztában van gazdája a jellem szépsége törvényszerűségeivel,a kor előrehaladtával,egyre csiszolódik.Egyre vonzóbbá válik,és elfed az idő vasfoga által tett minden külső pusztítást.


Erre érdemes építeni!


Bárcsak megértenél,és boldogulnál,vagyis boldoggá válnál!

2017. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)

Fotósok mondták, illetve a barátaim is természetesen de az tudom hogy kevés


Negyedik nagyon szépen köszönöm részben egyetértek veled :)

2017. febr. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!