Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Portfóliót akarnak velem...

Portfóliót akarnak velem csináltatni pénzért mert azt mondták PROFIlehetnék PROFI képekkel?!

Figyelt kérdés
Egy Fotóstudió fényképésze talált alkalmasnak az adottságaim alapján a modellkedésre így regisztráltam hozzájuk és ott a castingon készítettek az alakomról bikiniben es az arcomról képet,most pár nappal utána visszahívtak hogy nagyon jó vagyok,profi lehetnék de elég borsos áron készítenének rólam portfóliót és azzal el lehetne kezdenem ,mert ugye profi képek kellenének... Volt valaki ilyen be?Áttverés ,mert fizetnem kéne??!Fotóstudió ugye nem kamuügynökség,de neves embereket is fotóz rendszeresen...

2017. febr. 11. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Átverés, ilyenért nem kérnek pénzt!
2017. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy profi lehetnél?

Minden adottságod megvan hozzá?

2017. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ÁTVERÉS!
2017. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
55%

Kérhetnek pénzt a munkáért. Miért ne kérhetnének.

De nem csak a saját fotósuk képei alapján alkalmazhatnának.


Mi a nevük?

2017. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is keress föl egy másik fotóst nyugodtan, hogyha túl drágának találod az ő áraikat. Esetleg ha van a közeledben ismerős, aki foglalkozik ilyesmivel hivatásszerűen, vagy egész egyszerűen csak a vérében van és jó képeket csinál, akkor kérd meg őt nyugodtan. Mászkálhatsz sima falfelület előtt, vagy ilyen tologathatós háttér előtt, vagy szép helyekre menve, vagy zöld háttérrel szép helyeket bepakolva is lehet asszem. Ha túl sokat kérnek, akkor szerintem még nyugodtan szétnézhetsz máshol. Te is pénzt fogsz kapni a modellmunkáért, akkor ők is, a fotósaik is, hogy órákig veled foglalkoznak, amíg csinálják rólad a fényképeket. Én így gondolom, de nem vagyok jártas ezekben a dolgokban. Meg portfóliót is lehet, hogy célszerű még elvinni és kinyomtatni profi helyen. Én amúgy tényleg nem tudom.
2017. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Ja meg még amúgy azt a portfóliót máshova is viheted. Pl ők megcsinálnák neked, de te máshoz szerződnél le, vagy egy idő után váltanál.
2017. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha MEGBÍZHATÓ ügynökségre akarsz jelentkezni, ott a Visage, VM Model Agency, Attractive, Icon, Diary Management!

Ezek a legmegbízhatóbbak Magyarországon!

A Noname ügynökségeket meg azonnal felejtsd el!


17/L

2017. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fotóstudió? :)

Nem a modell karrieredet, hanem a fotóst támogatnád csak a drága képekkel. Castingot? A fotós?

Modell ügynökséghez menj, ne fotóshoz :)

2017. febr. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!