Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyen adatokkal lehetek modell?

Ilyen adatokkal lehetek modell?

Figyelt kérdés

166 cm vagyok, de én hamar nyúlottam. A családunkban a nagypapám volt 195 cm kb. És azt mondja mindenki hogy rá fogok hasonlítani és, hogy mindenképp növök még. De apukám is magas.

45 kg vagyok ez genetika. Nagypapámtól örököltem azt mondta apukám. De amúgy akár mennyit eszek, nem hízok.(nem dicsekedésből)

Mennyibe kerül egy modell tanfolyam? Van olyan cég,ahol nem kellene fizetni érte? Tudom,picit kell még nőnöm de ha elérem azt a magasságot mindenkép elszeretnék menni egy céghez. Azért szeretnék modell lenni,mert semmiben nem vagyok tehetséges(komolyan semmiben!!!) és gondoltam hogy talán ebben a szakmában megtalálom a helyem. Az arcom különleges,hosszúkás. Barna vállig érő hajam van,és szemem. Az orrom picit görbe,nem tudom,hogy ez akadály lehet-e. És még valami..gerincferdülés lehet akadály? Igazából két hónapja derült ki,hogy valami sociolus(tuti nem igy irjak) gerincferdulesem van de annyira nem sulyos szerintem mert sokan eszre sem veszik hogy picit puposabb vagyok. De kertunk idopontot es gyogytornav talan helyrehozhato.

Szerintetek lehetek modell igy?



2017. márc. 15. 16:16
 1/6 A kérdező kommentje:
14/L
2017. márc. 15. 16:19
 2/6 Donald J. Trump ***** válasza:
Hát elégg csúnya lenne, ha nőként a nagyapádra hasonlítanál, úgyhogy inkább nem. Inkább válassz valami rendes pályát - a matematika pl. mindenhez jó alap és tehetség sem kell hozzá.
2017. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkorára szerintem nem növök:D lol

Matekból pedig iszonyat gyenge vagyok 3-as átlag. :/

2017. márc. 15. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, még nem, de majd később talán. De ez nem ennyiből áll, ugye, tudod? A modellkedéshez is tehetség kell, és biztos, neked is van valami, csak még nem találtad meg!
2017. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cennedy ***** válasza:
93%

alacsony vagy, kb 172-3 centitol kezdodik a minimum

meg persze mell, csipo, derek meret is nagyon szamit

2017. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Réka_rbn válasza:
Ha kifutó modell akarsz lenni, akkor nem elég a magasságod. Viszont fotó modell lehetsz, mert ha 166 centisen 45 kg vagy, akkor, biztos jó alakod van. A gerincferdülés pedig nem okoz gondot (legalábbis ha nem látszik.. :) )
2017. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!