Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy lehetnék modell? van...

Hogy lehetnék modell? van vizsgám.

Figyelt kérdés

Sütő Enikő modelliskolát letettem.sokra nem mentem vele.ennek ellenére a Pandóra folyton hivogat mindenféle kamuval és le próbál húzni,ami nem megy..

régi álmom,hogy modell legyek.nem tudom hol induljak el.fizetni nem tudok szegényesek a körülmények :/

plakáton szeretnék szerepelni H&M meg ilyeneken.de hol kezdjem? már teljesen tanácstalan vagyok.azt hittem,hogy sütő Enikő sulija után menni fog,de csak nehezebb,mert az a lehetőség már kihúzva és ez csak az volt,hogy jobban akartassa velem a ,,lehetetlent". mert most kb úgytűnik.de semmi nem az :)

még nem vagyok a legjobb formámban,mert még szeretnék szilikont,több tetoválást és orrpiercinget.platina szőke hajat stb ja és edzem,de még nem tökéletes az alakom így az is csak jobb lesz.

de még így is modellkedhetnék szerintem kezdetnek ez is jó.de hol kellene? hol álljak neki?hogy futnak be a nagyobb modellek és hol kezdik?

18/L


2017. máj. 5. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

IstenemXDDDDD

Nezz mar ra az igazi befutott modellekre, hogy hanynak van platina szoke haja, szilikonja, meg tetovalasa es piercingje. Azok nem modellek akiknek az instagramon nyaljak a segget, sot Kim Kardashian es Kylie Jenner sem modell. Kendall mar az, rajta latsz barmit a felsoroltak kozul? Szerintem sem.

Egyebkent meg ha ennyire hulye vagy, hogy kepes vagy fizetni egy semmirekello papirert, ne probald meg.

Az igazi modelleknek nincs papirjuk, szemelyseguk, alkatuk es rendes managmentjuk van.

Egyebkent mi az neked, hogy tokeletes alak?

Csak mert itt naponta kerdezik meg a 160 centit is neha alig surolo lanyok, hogy jaj lehetnek modell...jaj nem, nem lehetnel, de ezt mar sokszor leirtak.

Ha nincs a dologhoz annyi afdinitasod, hogy legalabb gondolkodnal es utana neznel, hogy nehany magyar modell, hogy jutott el oda ahova, akkor kar az egesz.

Bar en meg mindig nem ertem ezeket az embereket, akik bedolnek a tanfolyamoknak...

Es most lehet lepontozni, meg elkuldeni melegebb eghajlatra, de mar nagyon televolt az a bizonyos az ilyesfajta kerdesekkel, hogy lehetnek e modell torpw merettel, meg hogy szilikon mellel. Ezt megis honnan jon minden masodik kislanynak????



De csak hogy ne offoljak:

Mereteidet tudod egyaltalan? Ugy meg esetleg eselyt is tudnek mondani. Meg persze kep.


Utana lehet keresgelni ugynokseget, de a magyarorszagi ugynoksegek altalaban szezonalis castingokat vagy look versenyeket tartanak a kivalasztashoz, nem megy ez olyan konnyen ahogy gondolod.

Meg a legrobbnek meg van a maga kis csapat.

De azert itt van nehany nagyobb ugynokseg: Diary, Avantage, VM, Visage


De ha tenyleg ilyen ambiciod vannak szerintem nezz korul legalabb, hogy egy minimalis tudasod azert legyen....

2017. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az atlagos, kifuto modell szeretnel lenni, akkor se pcd, tetkod, festett hajad nem lehet, de meg a szemoldokodet se szedheted. Min 172 cm legyel, persze ez is a legalja, a legjobb a 175-180 kozt van. Legyel vekony, az arcodnak karakteresnek kell lennie. Az angol tudas es a kitarto, nem hisztis, intelligens szemelyiseg is kotelezo, es az irasodbol, tudasodbol itelve mar itt vesztettel, persze en csak a kerdesedbol itelkezek, hisz mas adatot nem kaptunk.

Oreg is vagy mar a kezdeshez, de ha ugy gondolod sikerulhet, kuldd be pl. Az iconhoz

Az elso valaszolonak nagyon igazat adok

2017. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
,,azt hittem,hogy sütő Enikő sulija után menni fog" Hát,akkor te valamit nagyon benézhettél >< Ez nem így van,hogy kijárod,aztán hipp-hopp egy keresett,sikeres modell leszel...Egyetértek az előző 2 válaszolóval.
2017. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mostanában valóban a természetes modelleket keresik. A hajad is elvileg természetes színekre lehet festve. Piercing, tetoválás is kizáró ok.
2017. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a típusú modell, ami te szeretnél lenni, nem kér modellvizsgát, és teljesen mások az elvárások külső tekintetében. Általában 14-16 éves, természetes külsejű lányokat keresnek.

Tetkóval, szilikoncickókkal és hasonlókkal inkább a glammodellkedés vagy IG modellkedés lenne igazán kifizetődő számodra.

A modellkedés, ha ügyesen csinálod, nem kerül pénzbe, hiszen sok fozós vállal TFP,TFCD fotózást, ami ingyen képeket jelent mindkettőtöknek, azokkal már el lehet indulni.

2017. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

na ma megmertemcmagam..169cm magas

53kg

78mellboseg

64derek

89csipo

2017. máj. 8. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 175 cm-el vagyok 46 kg,bar a kg nem szamit,81-60-86.
2017. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!