Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van aki már volt aktmodell...

Van aki már volt aktmodell rajziskolában vagy egyetemen? Milyen volt először átélni?

Figyelt kérdés

Nem féltél? Mit éreztél, mikor először csináltad?

Meg tudtad szokni aztán?



2017. máj. 8. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ismerősöm mesélt erről, bár ő nem modell volt, hanem az, aki alkot. Azt mondta, hogy teljesen el lehet vonatkoztatni, és az, aki modellt áll már a részévé vált, együtt él ezzel és megszokta.
2017. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%

Én sokszor voltam már több művészeti suliban is aktmodell.

Az első furcsa volt, de szerintem először minden az :) Egy esetleges merevedés okozta kínos helyzettől tartottam az elején, de percek alatt olyan természetessé válik, hogy ruhátlanul vagy ott, hogy ezt most el sem hiszed. Bármilyen furcsa, éppen olyan tárgyként tekintenek rád, mint egy csendélet tárgyaira.

2017. máj. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Én szívesen lennék modell
2017. máj. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
én is voltam már képzőművészetiseknek is meg fotóstanulóknak is, igazából tényleg azelső nap amikor jobban megnézegetnek, hát új vagy nekik, aztán második naptól le se ..arják azt se ha feláll (ja fiú vagyok, igen :D). viszont kaptam nem egy ajánlatot szal ezek szerint pár csajszi mégis nézegetett más szemmel is, persze nem baj.
2017. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam, de szívesen kipróbálnám.
2018. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívese kipróbálnám, ha valiki keres aktmodellt.
2019. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6

egyfolytában keresnek, sokszor egész évben nem találnak ... (mármint fiút, lány jelentkező mindig van, csak a fiúk olyan kis szégyenlősek)

2019. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is vállalnak aktmodellséget 50 férfi vagyok-
2019. szept. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha valaki férfi aktmodellt keres értesítsen. Szívesen kipróbálnám magam, ezzel is támogatnám a művészetet kedvelőket, művelőket.
2019. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!