Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szívesen szerepelnék reklámfil...

Szívesen szerepelnék reklámfilmekben, kipróbálnám a karaktermodellkedést. De hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés talán elüt egy kicsit a 'Modellkedés' témától, de nem volt olyan kategória, amihez tökéletesebben passzolt volna.

Szóval... Meguntam, hogy a környezetemben mindenki egy magába zárkózott béna kis nyuszikának könyvelt el.

Mindig is szerettem szerepelni, így alkalmi munkaként szívesen kipróbálnám magam reklámfilmekben, szívesen statisztálnék illetve vállalnék szerepeket filmekben.

Egyébként magánének szakra készülök, tehát nem esik messze az érdeklődésemtől.

Elmagyaráztam nekik, hogy ezzel akár pénzt is kereshetnék, nincsenek állandó kötelezettségeim, hiszen a castingokon nem is biztos, hogy elsőre beválogatnak.

De ők hajthatatlanok. Állandóan azzal jönnek, hogy:"Elvisznek szexrabszolgának!" Meg hogy ők nem tartanak erre képesnek.

Sokkal szívesebben végeznék ilyen jellegű nyári munkákat, mint hogy szar büfés nyanyaként tevékenykedjek.

A családunkban rengeteg színész volt/van. Akkor nem értem, miért fáj neki ennyire, hogy nekem ilyen terveim vannak.

Szerintük idealizált világban élek. Bocsánat: Én nem azt mondtam, hogy Oscar-díjat akarok nyerni... csupán annyit, hogy szeretnék bekerülni egy ügynökség adatbázisába. Szerencsét szeretnék próbálni.

Már próbáltam megmutatni anyámnak Kárpáti Rebeka ezzel kapcsolatos videóját, ahol nagyon szépen le van vezetve ez a téma, illetve egy nagyon aranyos, pozitív lánynak tartom. Nagyjából fél percet nézett belőle és ennyit mondott: "Mekkora egy majom..."

Nekem ez nagyon fáj, hogy ennyire nem hallgat végig, és egy olyan dolgot utasít vissza, amiről még csak fogalma sincs hogy mi az.

Hogyan győzhetném meg mégis őket?



2017. jún. 4. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Illetve azt még elmondanám, hogy rengeteg szülő már egész kiskorától rángatja el a gyerekét mindenféle castingokra, akár akarja, akár nem.

Nagyon fáj, hogy azért szüleimben soha nem volt ekkora exhibicionizmus. Kiskoromtól kezdve arra neveltek, hogy 20 főnél nagyobb tömegben be kell tojni, mindenhová kis halvérű idiótaként kell beállítani

2017. jún. 4. 20:43
 2/4 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18/L
2017. jún. 7. 20:33
 4/4 anonim válasza:
Menj statisztának először, mert azt a legkönnyebb, köze sincs a többihez amit írtál. Én is folyton statisztálok zsebpénzként. Regisztrálj a Faceboxhoz és az Openhez, illetve a Mystic Productions facebookon hirdetett munkáira jelentkezz amikor csak jó neked az időpont, az nem beregisztrálós ügynökség. Ennél vigyázz mert ilyenkor nyáron pár perc alatt betelnek a helyek.
2017. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!