Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van fotós aki vállalna ilyet...

Van fotós aki vállalna ilyet és ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
Edzek egy jó ideje és nem nézek ki rosszul.Szeretnék pár normális képet magamról.Van olyan fotós aki csinálna,és ha igen mennyiért?

2017. jún. 26. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak egy jó tanács:


ha van a haveri,vagy családi körben egy jó gép, akkor kérj meg valakit, hogy fotózzon le téged, így sokkal olcsóbban, akár ingyen is meg fogod úszni a dolgokat.

meg az alakod úgyis változni fog, szerintem nem éri meg félkész állapotban rákölteni egy fotósorozatra


ezt mondom úgy, hogy elvégeztem egy fotós tanfolyamot.


pénzt akkor adj ki érte, fotóstól függ, hogy mennyit kér, ha már úgy érzed, hogy 100%-os vagy. most ebben az állapotban vagy?

2017. jún. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jobb fotósnál egy portréfotózás 30-50.000 Ft körül indul, szóval tényleg akkor érdemes belevágni, ha már úgy érzed, hogy felértél a lépcsőn. Hajrá! :)
2017. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2017. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem az ismerősöm fotósnak készül, most jár suliba. Ha gondolod irj üzit, ő elvállal ilyet. :)
2017. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz? En egy amator lanyt tudnek ajnalani,aki nagyon ugyes es par ezer forintert csinal kepeket. Sosem tanult fotozni,magat kepzi,de szerintem jo erzeke van hozza.
2017. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!