Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Melyik ügynökség jobb Royal...

Melyik ügynökség jobb Royal vagy Attractive?

Figyelt kérdés
Melyikkel nagyobb az esély(em) befutni hírestop modellként mint pl Palvin Barbara?És itt nem azt kérdezem hogy ahogy kinézek,és az alapján irjátok meg!

2017. júl. 3. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmûen az attractive-nál. Voltam ott castingon, rendkívül kedvesek és segítôkészek voltak. :)
2017. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

ÓÓÓ, ha csak annyin múlna, hogy mennyire kedvesek... MINDENHOL azok mert azt akarják, hogy náluk dolgozz, hogy pénzt hozz NEKIK.

Az Attractive-nak egy híres modellje van, ugye a Vanesszaés mióta az ügynökség vezetője az Orsi szült, kb nem is törődik a lányokkal pedig kéne oda az ő keze. Ha figyelmesen követed a munkájukat láthatod, hogy a lányok nagyon gyakran cserélődnek, gelkerül valaki fél évre aztán nem csinált semmit és márr kint is van, és nem azért mert ne lennemeg benne a potenciál csak nem építették fel rendesen.

A Royal egy boutique ügynökség, kb 12 lányuk van akikkel kiskoruk óta fogallkoznak és felkészítik őket. Az, hogy náluk még nincsen olyan híresebbmodell mint a Barbi vagy a Vanessza vagy a MihalikEnikő, csak szerencsén múlik. Éppen nem ők látták meg a villamoson. Ez nem a professzionalizmust mutatja.Az itthoni main ügynökségeknek (VM, DIARY, ICON, ATTRACTIVE, ROYAL, OMG, FACE, VISAGE) mind megvannak azok a kapcsolataik a külföldi nagy ügynökségekkel,amik képesek olyan munkákra közvetíteni, amik Palvin Barbi szintűre emelnek.


Tehát nem az a lényeg, hogy bekerülj egy nagyon menő ügynökséghez itthon ahol egy leszel a sok közül, pl Icon, Visage, Attractive tipikusan ez, hanem hogy ott foglalkozzanak veled ahol IMÁDNAK és annyi fantáziát látnak benned hogy izgatottak lesznek a lehetőségtől, hogy együtt dolgozhattok.Mert rengeteg pénzt és hírnevet vihetsz nekik.

Menj be találkozni mindegyikkel, hidd el látni fogod ki az akit tényleg megmozgatsz. Ahol kedvesen köszönnek, lemérnek csinálnak pár fotót és azt mondják há majd kielemezzük delátunk benned fantáziát az off. Ha TÉNYLEG tetszel nekik és hisznek benned akkor kérdezősködni fognak, hogy voltál-e másoknál bemutatkozni és megpróbálnak meggyőzni miért hozzájuk menj.


Összegzésül én ha most kezdenék modellkedni, egy kisebb ügynökséghez mennék ha szimpatikusak, pl Face, Royal, Diary.

Remélem segítettem.

20/L exmodell

2017. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül kihagytam a Crisp modell managementet :)
2017. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Nekem is egyértelmű, hogy az Attractive! A Royalnak még webolala sincsen és semmit nem hallottam róluk. Szerintem elég nagy szakmai tudás kellhet ekkora karrier felépítéséhez és én jobban bíznék egy olyan ügynökségben, aki már jártas ebben.
2017. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előbb magyaráztam el miért nem számít a "jartassag". Amúgy honlapja az iconnak sincsen... akkor ok is senkik? Ja nem mert van palvinjuk. Vannak ügynökségek amik meg azért is pénzt szamitanak fel amiről persze te nem tudsz h a honlapon szerepelsz..:)
2017. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Royal egy másod kategóriás, gyengébb ügynökség. Amatőr lányok, 0 felkészítés, rossz minőségű képek, “portfolió”. Ráadásul gagyibb munkákra is odaadják a lányokat.

VM, Diary, Face, Omg, Art, Crisp ezek odafigyelnek rad, karriert építenek neked.

2018. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!