Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek milyenek a Victori...

Szerintetek milyenek a Victoria's secret modellek?

Figyelt kérdés

Szerintem azok a lányok nem is olyan szépek. Vagyis de, szépek meg minden, de semmi karakteresség nincs az arcukon. Megyek az utcán és minden harmadik lány úgy néz ki, mint azok a modellek.

Szerintem pont az olyanoknak kéne modellkedni, akiknek van olyan az arcukon, ami különlegessé teszi őket, pl: ha furcsa az orra vagy a szemszíne, rés van a fogai között, kicsit eláll a füle, stb.

És akkor nem lenne ez, ami most van a világban, hogy mindenki ugyan úgy néz ki, mindenki tökéletes akar lenni, és nem különleges.



2017. júl. 17. 09:43
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Szépek, csinosak, de én jobban szeretem a vastagabb, combosabb lányokat, vagyis személy szerint nekem az a preferenciám, de ettől még elismerem, a munkát és edzést, amit ezek a lányok a munkájukba, testükbe fektetnek. A VS modellek közül mondjuk egyértelműen Adriana Lima a kedvencem.
2017. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az arcuk tetszik, szerintem szépek és karakteresek. Az alakjuk nekem nem tetszik annyira, kicsit "nyakiglábak". Túl magasak és ehhez képest nagyon vékonyak.
2017. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az egész modellkedés egy vicc. Pózolgatnak a kamera előtt, és milliókat keresnek, más meg kemény fizikai munkát végez, és épp hogy megtud élni. Arról nem is beszélve, hogy egyetlen olyan modellt nem láttam, amelyik elnyerte a tetszésemet. Szerintem ultra gáz.
2017. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó értelek. De 40 kilósan szerintem pózolni is nehéz fizikai munka. Áhh belegondolni is szörnyű. Nem lennél a helyükben...
2017. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó előtti, aki meg kemény fizikai munkát kényszerül végezni, az általában buta. Ugyanis tanulhatna, hogy jobb legyen. Ha meg lány, és szép, akkor edzhet, hogy modell teste lehessen. (persze ha magas is)
2017. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó, nehogy azt hidd hogy egy irodában is olyan kényelmes egész nap ülni:DDD Vagy mondjunk vegyük a pincéreket (őket talán nem gondolod butának). Szerintem elég kemény több darab tányérral és pohárral rohangálni napi nemtudom hány órában. Mert szerinted a 'modellek' nem buták? Csak az aki azért dolgozik mert pl. a te kenyeredet süti amiért lemész a pékségbe?
2017. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 teljes mértékben igazad van
2017. júl. 20. 14:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek. Habár igaz hogy párnak nem különleges,karakteres az arca és az utcán lehet ugyanolyanokat látni. És tényleg nagyon vékonyak,de itt ezt követelik meg tőlük. Amúgy az én kedvencem Stella Maxwell.
2017. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb nagyon szép és karakteres. Bár az újabb generációban már nem sok egyéniség van.
2018. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Semmi rossz nincs a modelkedésben, szerencséje van, és ezért megteheti, hogy milliókat keressen a pózolgatással. Hülye lenne nem élni a lehetőséggel. Akinek ez gáz, az szimplán féltékeny, hogy nekik bejött az élet.
2018. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!