Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek alkalmas lennék...

Szerintetek alkalmas lennék modellnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok 176 cm és 62kg

Csípő boseg:92cm

Mellboseg:83

Derék boseg :70

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm :)



2017. júl. 17. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az arcodtól is nagyban függ. A magasságod mindenképpen jó, barátnőm 171 cm és modellkedik, igaz, őt csak Ázsiába küldik, Európában kell a 175 cm kb...:) Menj el egy ügynökséghez, ott megnéznek, és megmondják, hogy látnak-e benned lehetőséget. (Ezért semmiképpen ne fizess, egy igazi ügynökségnél te SEMMIÉRT nem fizetsz, ha kiküldenek külföldre, a repjegyet, szállást is ők intézik, utólag vonják le a fizetésedből!!!)
2017. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ide nem tudtam feltenni kepet ezért ha kell akkor kuldok kepet e mailben ha valakit erdekel
2017. júl. 17. 21:22
 3/6 anonim válasza:

A csípőd épp megfelel, bár egy kicsit lehetne kisebb, de a derék az akkor megfelelő, ha 60 cm, vagy az alatti. 61-62 még belefér. Egyébként 176 centihez a 62 kiló, az sok. Én 180 vagyok, és 57 kiló.

Bár az arcodtól is függ a dolog, de sajna túl széles a derekad.

Remélem segítettem :)

17/L

2017. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az alakodon meg igen sokat kellene formalni,de ez a magassag tokeletesen megfelel. Meg fiatal is vagy,tehat ha egy ev kell ahhoz,hogy lefogyj,az sem tragedia.

Szerintem probald meg,ha latnak benned fantaziat,azt igy is meg tudjak mondani. Amennyiben igy tortenik,kezdj el sportolni es egeszsegesen etkezni,de errol majd ok ugyis tajekoztatnak.

Sok sikert!

2017. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen küldd el a jelentkezésedet ide: Attractive, The Diary, Crisp.

Ők meg tudják mondani, hogy tényleg alkalmas vagye, a fogyásban meg tudnak segíteni biztosan.

2017. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy, Vm, Face, Royal,OMG
2017. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!