Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vajna (Palácsik) Tímea fashion...

Vajna (Palácsik) Tímea fashionfilmek?

Figyelt kérdés

Túllépve azon, hogy kinek a pénzét költi és kiét nem... Valaki tudja, hogy Timi miért készíttet magáról profi kisfilmeket?


[link]



#kisfilm #Vajna Tímea #Vajna #palácsiktímea #fashionfilm
2017. szept. 29. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egoista és baromira rossz a szeme, hiszen nem veszi észre, hogy a jó nő helyett, aminek saját magát képzeli, egy lópofájú csúfság, akit nem igazán kéne mutogatni.
2017. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen üres az élete és próbálja fent tartani saját maga számára annak a látszatát, hogy ér bármit is az életben.


Jó dolog a pénz és bizonyos mértékben szükségszerű, de boldogságot tényleg nem lehet rajta venni. Gondolom kezdi érezni, hogy öregszik és szerintem igazi emberi kapcsolat nem sok van az életében. Szerintem barátai nincsenek, az öreg pedig dísznek tartja szó szerint.


Akármilyen visszataszító nő, vagy akár ember, én azért sajnálom.

2017. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hasonló gondolataim vannak nekem is, de persze nem ismerem őt személyesen. Nem olyan, mintha fizetne azért, hogy modell lehessen, és ezekkel a képekkel, videókkal próbálja felhívni magára a figyelmet? A teste szép, jól kikupálódott Andy mellett, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nem érzi cikinek azt, amit csinál; hogy nincs valaki a környezetében, aki szólna neki...
2017. szept. 30. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy külföldön is be szeretne futni, mint modell? Vagy amúgy csakúgy is lehet ilyen kisfilmeket csináltatni, mert ehhez van kedve. Csak támadt egy ötlete, és megcsinálta.
2018. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!