Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedés való egy eddig 12...

Modellkedés való egy eddig 12 eves 165cm,55kg lánynak? Úgy értve hogy a későbbiekben is jó lenne? Normális válaszokat pls!

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd tönkre a gyerek korod. Nem éri meg, kb. a modellek nagy része deszka, az elvárt centik miatt. Fehérek mint a fal...

De modellkedni 13 éves kortól lehet (de van ahol csak 14 évestől).

A súlyod nem nagyon érdekelt ott,ha megfelelsz a 90-60-90 cm elvárásnak.

A magasságod, most nem felelne meg, mivel modellkedni lányokat, 173-180 cm-ig hívnak be.

2017. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom 1. Kommentelo !
2017. dec. 30. 22:30
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát, hogy a későbbiekben jó lenne-e azt szerintem igy előre nem lehet megmondani. Ha jól tudom 13-14 éves kortól lehet kezdeni modellkedni, 173-182 cm kb a magassághatár es a súlyodat nem nézik ha megvannak a megfelelő méreteid (90-60-90). Ha elkezdesz modellkedni mindenképpen megbízható, nagyobb múltú ügynökséghez menjél és csak akkor csináljad, ha szereted + tényleg komolyan gondolod. Pár (ha minden igaz) megbízható modellügynölség: Attractive; Visage; Diary; VM. Ha hozzájuk jelentkezel, sikerül, komolyan veszed az egészet és kitartó vagy akkor szerintem jó modell lehet majd belőled. Viszont ha nem sikerül esetleg akkor talán kereshetsz 1-2 másik megbízható ügynökséget is+esetleg eddz többet/étkezzél egészségesebben/figyelj a hajad, körmeid, fogaid, bőröd egészségére mégjobban! ;) Remélem segítettem és sok sikert! :)
2018. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen olyan ügynökséget keress, aki 12 évesként kezel és megvárja, amíg magasabb leszel (min. 170 cm) és érett ahhoz, hogy elkezdd.
2018. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Vannak olyan helyek is ahol gyermekeket is fotóznak szerintetek a pelenkareklámokban szereplők elmultak 14 évesek?pl 0-2 2-15 15-50-ig vagy lehet h még 50+ is van.
2018. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nagy Gusztáv válasza:

Ezeket én átgondolnám, mielőtt belevágnék:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=pIK0NheOmCU

2018. jan. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szeder Katalin ***** válasza:
A 12 éves kor fontos határvonal, a 12 éves emberi lény már nem gyerek és legtöbbször még nem is tini. Én akkor írtam első naplómat, és le is rajzoltam, hogyan kínozzák az állami terroristák az elfogott, ártatlanul meghurcolt embereket: értelmiségieket, nemesi származásúakat stb. (1952) Próbálj válogatni érdeklődési területeid között, mi az, amit még szívesen csinálnál felnőtt korodban, illetve már akár egy év múlva is. Ha csak a pénz miatt akarsz modellkedni, akkor ez a válogatás, körülnézés, érdeklődés különösen fontos.
2018. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!