Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetek modell?...

Szerintetek lehetek modell? És hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Jelentkezzek szepsegversenyre, hatha nyerek es utana jon minden magatol? Vagy hogy? 167 cm magas vagyok( valszeg meg noni fogok, mert szuleim mindketten 175 cm folott vannak)51 kg. Hosszu festett sotetbarna hajam van( volt mar festve tobbszor, de nincs eltoredezve) hatkozepig er es zold szemem van. Szep az arcom, csak van egy par pattanasom, az nagy baj? Nem mozgok nagyon magabiztosan a szinpadon, es idegenek elott egy kicsit beparazok. Ami meg nagyon zavar, hogy szinte mindenen elvorosodok, nem meg hogyha mindenki engem nezne. Tudom h kep nelkul nem sokat er, de ezek alapjan szerintetek jo lennek modellnek? 15/l

2018. jan. 2. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen azért nem így működik a dolog. Ha érdekelne ügynökség vagy ilyesmi, akkor felkereshetsz nyugodtan privátban.
2018. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl alacsony vagy

Ha legalább 170 cm lennel akkor szerintem lenne esélyed

2018. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszomat
2018. jan. 3. 10:35
 4/7 A kérdező kommentje:
*valaszokat
2018. jan. 3. 10:36
 5/7 anonim válasza:
23%
15 évesen festett haj?Jesszus uram isten.. volt többször is?..
2018. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Nem hinnem hogy sok kozod van hozza. Egyepkent ha kimesz a hahadbol es szetnezel akk 15 eveseket meg kek meg rozsszin hajjal is lathatsz.

2018. jan. 3. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
A modellkedésnek SEMMI köze a szépségversenyekhez...Sajnos ha 15 évesen még csak 167 centi vagy, nem valószínű, hogy munkát tudnak adni modellként. Inkább casting ügynökségekhez regisztrálj, ott nem probléma a festett haj se.
2018. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!