Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért nem jeleznek vissza?

Sims kérdése:

Miért nem jeleznek vissza?

Figyelt kérdés
Elküldtem 1-2 hónapja a jelentkezésemet több ügynökséghez is de nem válaszolt egy sem, max 1-2 . Még csak visszautasító e-mail sem jön. Régen (1 éve) már küldtem egyszer képeket, lehetséges hogy azért nem jeleznek vissza mert már idegesítő vagyok? :D vagy valami más?

2018. febr. 24. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod van az a kifejezés, hogy “válaszra sem méltat”..
2018. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van, amikor nagyon el vannak foglalva, de aki nem megfelelo szamukra azt kukaba dobjak, valaszolni sem szoktak :/ meg varj azert, hatha valaki felkeres. Kiknek irtal?
2018. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy használható a számukra.
2018. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.-nak köszi.

3.gondolom te sem ezért vagy ilyen ellenséges. Egyébként igenis "használható" vagyok modellnek mivel ügynökséget váltani szeretnék ezért jelentkezek máshova

2018. febr. 24. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit vársz, mit mondjunk? Azért nem válaszolnak, mert a szépséged annyira elvakította őket, hogy már visszajelezni se tudnak
2018. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg irni az ügynököknek social median. Melyik ügynökségnél vagy és kiknek irtál? Az attractive, crisp és vm szokott nemleges válasz esetén is visszajelezni.
2018. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A huuu de hires ugynoksegek sose valaszolnak: Vm, Visage, icon... nagyon bunkok. En oket keresnem meg: Royal Models, Crisp, Diary
2018. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia ők sem válaszolnak.
2018. márc. 4. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltan nem voltam ellenséges, mi is akkor nem szoktunk reagálni páláyzatokra, ha számunkra nem használható az illető, ennyi. Mirót vársz, mit mondjunk itt egy ismeretlen emberről, akit nem látunk és semmit nem tudunk róla?
2018. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik válaszolt még ha el is utasítottak. Nem lehet, hogy meg se kapták mert nem jól töltötted fel a képeket? Ki van írva általában mekkorát meg milyet lehet
2018. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!