Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehet esélyem így modellkedéshez?

Lehet esélyem így modellkedéshez?

Figyelt kérdés
Úgy kezdödőtt az egész, hogy megállítottak az utcán mindig nemet mondtam aztán a 6.-nál azt mondtam,hogy adok ennek az egésznek esélyt és megbeszéltem anyukammal. 13 éves vagyok és 167cm. (Apukám 184cm anyukám 173cm. Lehet még nőni fogok, de most kell mennem castingra) Lehet esélyem így? Mert ha jól tudom 172cm a legkisebb. Emellett nem vagyok az a lány akinek kilóg a bordája. 60kg vagyok. Mennyi esélyem lehet, hogy kiválasztanak? Azt mondta az egyik ismerősünk, hogy a kisugárzásom tökéletes, fotógén vagyok és az arcom szép. (Modellkedett régen amikor 20 éves volt, most 36 éves). Viszont ő jóval vékonyabb volt. 47kg. Lekell fogynom nekem is 47 kg-ra, hogy megfeleljek?
2018. ápr. 20. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Te csak ne akarj 47 kg lenni!

Nyilván kifutó modell soha nem leszel ezzel a magassággal.

Egy 173 centis modell lány mesélte, hogy még ezzel a magassággal is nagyon ritkán kap munkákat a kifutón, mert ott általában a 175-180 cm közötti lányokat preferálják.

Aggodalomra semmi ok: ha fotogén vagy, inkább egy reklámügynökségnél próbálkoznék, mint modell castingon.

A fashion modellkedés egy nagyon szűk látókörű szakma, amiben az egyetlen kritérium, hogy megfelelj a torz társadalmi ideálnak.

A reklámfilmezés, fotómodellkedés ennél jóval szabadabb és több lehetőséget kínáló világ.

Kárpáti Rebeka pl. csak 168 centi, és mégis fotómodellkedik, mert szép arca és a magasságához képest jó alakja van.

2018. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenesetre a legelső mondatot értsd úgy, hogy nincs semmi baj az alakoddal. 150 körüli magassággal vagyok 47 kiló. Nem gondolom magam kövérnek, de a te magasságodhoz ez nagyon kevés lenne.

Nem éri meg.

2018. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2018. ápr. 20. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyhogy kell menned castingra? Ezzel a magassággal normális ügynökség nem tud veled mit kezdeni, meg fogják várni amíg legalább 170 leszel. Arra figyelj, hogy ne fizetőshöz menj, mert azoknak tök mindegy milyen magas és hány kg vagy csak fizess.
2018. ápr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!