Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy tudnék elkezdeni modellke...

Hogy tudnék elkezdeni modellkedni?

Figyelt kérdés

Valaki aki ért ehhez segítene?

Privátba küldök több infót



2018. júl. 19. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2018. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ügynökséget kell keresned, ott valószínűleg jobban tudnak segíteni, mint itt. Portfóliót is kell csináltatni, ami igen borsos árú, szóval a kezdetekhez nem kevés pénz szükséges.
2018. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

nagyon sok hozzáértő van..... előző, profi ügynökségek megelőlegezik a portfolió árát vagy a kapcsolataikon keresztül ingyen csinálnak a modelleknek.

Kérdező, ha 172 cm feletti vagy akor jelentkezz a vm vagy crisp, attractive, visage, FACE ügynökségekhez, ahova behívnak menj találkozni nézd meg ki a szimpatikus és hogy szerinted mennyire tetszel nekik, HA behivnak és HA szerződést ajánlanak onnantol (Meg előtte is) mindent elmagyarazának.

NE menj modelliskolába, azok mind azoknak szolnak akiknek van pénzük de amugy nincs adottságuk modellkedni. Az igazi modellek ingyen kezdik, és péénzt KERESNEK nem kiadnak a modellsulira egy vagyont.

Az ügynökségen megtanítanak járni, viselkedni, pózolni, étkezni, social mediat managelni. Ingyen. Mert majd keresel nekik pénzt.

2018. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is.
2018. júl. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, szívesen segítek, én is modellkedem.
2018. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha profi divatmodellkedés érdekel, írj! Szakmabeli vagyok...
2018. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!