Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Sopron és környékén hol...

Sopron és környékén hol érdemes fotózáshoz modellt keresni?

Figyelt kérdés

Nem találtam ilyen csoportot, a legtöbb Budapest és környéke, onnan sajnos nem fognak ide utazni és én sem tudok odamenni egy-egy fotózásért.


TFCD alapon, azaz ingyen fotóznám őket, nem tudok fizetni érte, mert szeretnék egy portfóliót csinálni (így sajnos modellügynökségek kiestek). Van esetleg valami ötlet, tipp, amerre elindulhatnék?


Próbáltam megosztásos hirdetéseket, de nem nagyon jelentkeztek olyanok, akik beleillettek a koncepcióba. :(


Eszembe jutott még esetleg névjegykártya osztogatás az utcán olyanoknak, akik szimpatikusak és megfelelőek lennének, de lehet, hogy talpig hülyének néznének.


Ha valaki tud tanácsot adni, előre is nagyon köszönöm!



#fotózás #modell #TFCD #portréfotózás #ingyen modell #modell keresés #fotós modellt keres
2018. júl. 25. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
en soproni vagyok, engem erdekelne :D 19/l
2018. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
El lehet érni téged valahol?
2018. júl. 28. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!