Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vannak ilyen versenyek?...

Vannak ilyen versenyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Szavazat gyűjtős, internetes fotó pályázatokat / szépségversenyeket keresnék.

Igényes versenyek érdekelnének természetesen. Illetve még nem töltöttem be a 18.életévem, de szülői beleegyezés megoldható.

Aki érti mit keresek és tudna ajánlani megköszönném. :)



2018. aug. 2. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Értjük, értjük. Sok lájkot akarsz a pofidra.


Nem érzel valahol ellentmondást az igényesség és a lájkgyűjtögéetés között? Persze hogy nem, hiszen még butus kis gyerek vagy.

2018. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

(nem) Kedves válaszoló! :)

Kérlek idézd a kérdésem leírásaból azt a részt, ahol azt írom, hogy közösségi oldalakon (közösségi oldal pl. a facebook, instagram) futó like gyűjtős versenyt keresek.

Köszönöm és szép napot!

2018. aug. 3. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
"Szavazat gyűjtős, internetes"
2018. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elég szűk látókörű ember lehetsz, ha nálad az internet fogalmát kimeríti a facebook. :D

De nem szeretnék vitát nyitni, csak nem értem, hogy ha valaki nem tud a kérdésre válaszolni miért kell kötekedni. Ha le "butus gyerekezel" valószínűleg te idősebb vagy. Lehet még kiskorú vagyok, de nekem nincs időm figyelni a kérdéseket és keresni bennük a hibát, hogy a kis fotelemből, név nélkül jól beoltsak másokat. Én most időt szakítottam erre a kérdésre, így arra is, hogy a válaszokat kommentáljam.

Egyébként az eredeti témára visszatérve :

Az internet valami hatalmas, egész világot behálózzó dolog és nem csak a Gyakori kérdések és a facebook közös neve. Igenis van lehetőség rengeteg versenyre, pályázatra amik közül lehet válogatni. Nem csak szépség kategóriában.

Szóval kedves válaszoló! Ez az "oltás" most nem jött be.

Még egyszer további szép napot!

2018. aug. 3. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor térj már ki a szavazatgyűjtésre is. Hátha van még rá egy kis időd. Milyen igényes versenyre gondolsz, ami szavazatgyűjtögetős? Mert piszokul mindegy, hogy fészbúk vagy más, de ha valahol nem szakmai zsűri van hanem neked kell gyűjtögetni a szavazatokat, az minden, csak nem "igényes..."
2018. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bár nem hinném, hogy egy vadidegennek kéne magyarázkodni... De válaszolok.

Kipróbáltam már magam szakmai zsűris és "akárki szavazhat" típusú versenyen is.

Hidd el nem plakátoltam ki az utcákat, aki akar úgyis fog szavazni, aki nem az nem. Egy ilyen típusú versenyen úgyis mindenki arra szavaz akit szépnek lát.

Van teljesen igénytelen "szakmai zsűris verseny is és igényes szavazós is.

De gondolom ha ebben a témában írsz biztos jártas vagy a szépségversenyek világában, szóval azt tudhatnád, hogy verseny és verseny közt is van különbség.

Illetve egy szakmai zsűris sokkal nagyobb felkészülést igényel és sokkal értékesebbek a nyeremények (vagy pl.pénzjutalom)

Megkérdezhetem, hogy versenyzőként vagy esetleg szakmai szakemberként vettél részt ilyen típusú versenyeken? Köszönöm előre is a választ, jó éjszakát kívánok!

2018. aug. 4. 00:16
 7/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, rosszul fogalmaztam félálomban.

Csak simán szakembert szerettem volna írni.

2018. aug. 4. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!