Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Budpest Model Management...

Budpest Model Management vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok rámírt egy Smith Zsófia nevű hölgy facebookon hogy a Budapest Model Managementnél van és feligyelt hogy szép vagyok a képeimen és elmondása szerint gyönyörű vagyok és "nagy pénzeket tudnék csinálni" küldött linket az oldalukról meg videokat fotózásokról amik youtuben vannak fent. Megadta a címüket és azt mondta résztvehetnék fotózásokon ingyen (nekem ez a hihetetlen része) sokan mondták már hogy menjek modellkedni meg ilyenek és felkerestek mindenféle castinggal de én kicsit tartok ettől mert a portfólió nem szokott olcsó lenni és nem szeretném ha kárba vészne vagy átbasznának.Hallottam már olyat hogy lehúzták az embereket rengeteg pénzzel ezért is tartottam az ilyenektől. De ez hogy elmondásuk szerint ingyen belevághatok kicsit elgondolkodtatott.

Szerintetek mennyire hiteles? Ha esetleg valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata legyen szíves ossza meg velem. 17/l



2018. aug. 28. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg soha nem hallottam erről az ugynoksegrol...szóval szerintem ne
2018. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy régi kérdés, de végül lett belőle valami?
2020. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!