Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Behívtak az Attractivehoz...

Behívtak az Attractivehoz (jelentkeztem) szerintentetek minden lányt behívnak akiknek jó az aránya és szép vagy csak akiben tényleg látnak valamit?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 22:08
 1/2 anonim válasza:

Az Attractive nem kamu ugynokseg,menj el nyugodtan hozzajuk.

Bar sokan a legjobb magyar ugynoksegek koze soroljak,azert itt is van 1-2 csavar

Viszont ha erdekel ez az egesz,es azt gondoljak hogy latnak benned valamit,biztosan kulonleges lehetsz.

2018. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyugodtan menj, persze hogy behívnak ha elég magas vagy jók a méreteid és különleges az arcod, menj el, ne izgulj mert itt már nagy esélyed van. Lehet hallani sok helyről hogy az Attractive nagyon szigorú ügynökség, de én náluk vagyok és ennek az ellenkezőjét vallom mert csak annyira szigorúak amennyire szükség van
2018. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!