Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A jelentkezésnél mit írjak a...

A jelentkezésnél mit írjak a "megjegyzéshez"? Mutatkozzak br, írjak magamról pár dolgot?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez az ügynökség, és megbízható is, ami miatt főként fontos, hogy mindenben pontos legyek most. Illetve, ha nem tudom, hogy mennyi a derék bőségem és hasonló, akkor hagyjam üresen?

2019. jan. 9. 07:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Be*
2019. jan. 9. 07:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod mennyi a derėkbősėged akkor mėrd meg ės írd be!
2019. jan. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben van, de fogalmam sincs, hogy mivel... Itthon meg nem hiszem, hogy lenne valami, amivel megmérhetném. :/
2019. jan. 9. 07:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha máshogy nem egy darab madzag ės vonalzó. Tudod, madzag körbeteker, megfogod ott ahol öszeėr, majd a vonalzóval megmėr... Komolyan ennyire ėletkėptelen vagy? Tudod a mofelleknek sem az iq zėró lányok valók.
2019. jan. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, hogy ennyire életképtelennek bizonyulok a szemedben, de úgy gondolom, hogy azért van ez az oldal, hogy segítsünk egymásnak! Valóban igazad van, gondoltam arra, hogy úgy kéne, csak pontos számot akarok adni, nem pedig hülyeséget. Megértelek, kiborító, ha valaki ilyen hülye kérdést tesz fel, mint én. De ha ennyire zavar téged, akkor kattints valami más kérdésre, aminek talán van értelme. Köszönöm!
2019. jan. 9. 08:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy mérőszalagot. Pár száz forint.

A megjegyzéshez nem kell semmit sem írni.

Nem is hiszem, hogy bemutatkozásra van, bár nem láttam a jelentkezési lapot, de szerintem inkább technikai információkra. Pl. ha kértek elérhetőséget, telefonszámot, akkor beírhatod, hogy x-y óra között van elérhető, pl. hogy ne hívjanak suliidő közben.

2019. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 9. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja meg még az oda írhatod itt meg itt értesítsenek a válasszal kapcsolatban.
2019. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!