Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetnek modell?

Szerintetek lehetnek modell?

Figyelt kérdés
Hosszu, vekony labaim vannak, azt mondjak szep mosolyom es arcom van. A hajam nem festem. Hat kozepig er. Es vekony vagyok. Most igy hirtelen ezek jutottak eszembe magamrol. Nem vagyok egoista! Nagyon szeretnek nagyobb koromba modellkedni:) Kepet senkinek nem kuldok!

2019. febr. 28. 19:46
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Nem írtad milyen modell szeretnél lenni. A válaszolók meg egyből általánosítottak... Kifutó/divatmodelleknél minimum 175cm. Viszont a modellkedésnek is van több ága és vannak olyan területek ahol alkalmaznak alacsonyabb lányokat is.
2019. márc. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Elozo: Es azoknak a modelleknek mi a neve ahova alacsony lanyok is mehetnek?
2019. márc. 3. 13:39
 13/21 anonim válasza:
36%
Simán modell, fotómodell, művészi modell. Sokféle modellt keresnek különböző területekre és témákra. Csak a divatszakma egy részének vannak szigorú szabályai, mint a magasság, súly, stb. Ha pl katalógusban jelennek meg a képek, ott a fotós és később a grafikusok is nagyon sokat tudnak csalni, hogy valaki magasabbnak tűnjön.
2019. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy elég magas. Glamour modell még lehetsz
2019. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Hat Glamour modell nem szeretnék lenni :D

De koszi a valaszokat. Biztos fogok meg nyulni :D

2019. márc. 4. 15:26
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha nyulsz kb. 17 cm-t es 16 alatt vagy, akkor annyi eselyed van, mint az osszes tobbi magas lanynak a foldon.

De komolyan, lattal te mar eletedben egy divathetet vagy akar egy castingot? Esetleg egy befutott modellt? Ha ilyen ambiciod vannak, akkor utananezhetnel annak, hogy hogy erheted el oket. En sem megyek el ugyvednek, csak mert jol hangzik, ha kozben azt sem tudom, mi az az alkotmany...

2019. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Palvin Barbarát 13 évesen az utcán szólították le. Veled már történt ilyen? Ha nem, akkor el kell, hogy keserítselek.
2019. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
0%
Engem 150 cm-sen akartak modellként alkalmazni (pedig szerintem nem is vagyok/voltam szép), de engem nem érdekelt az egész, szóval megmondtam neki hogy nincs időm és hagyjanak békén, ezért nem tudok tanácsot adni.
2019. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bocsi én már 3 ügynökségnél voltam, 173 cm vagyok és épphogy befértem 160 nagyon alacsony! És bocsi mégegy: nem engedik hogy festesd a hajad!
2019. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem festem
2019. márc. 7. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!