Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A prestige model. Managementne...

A prestige model. Managementnel jelentkeztem modelnek es kozoltek h 60 eurot kell h befuzesek en ekkor lemondtam es azt irtak h az ervenytelenitesi dij 49 euro. Ez menyire lehet igaz? Ha nem fuzetem be mi tortenik?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy tudom, hogy egy rendes modellügynökség nem kér pénzt a modelljeitől ( nyilván van amit magadnak fizetsz de az korántsem 60 euro). Szerintem téged valamivel átvertek. Lemondási díjról aztán végképp nem hallottam soha. Sajnos nem tudom mit tudsz tenni, kérdezz rá a szüleidnél, valószínűleg ők tudnak segíteni. Máskor kérj teljeskörű tájékoztatás, vagy járj utána jobban a témának. Mert így könnyen fel tudják hozni ellened a "nem olvasta az apróbetűs részt" kártyát. Azért majd írd meg mi lett végül.
2019. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A prestige kamu ugynokseg, ezt mindenki tudja
2019. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anyta85 válasza:

Szia!


Sajnos Én is regisztráltam hozzájuk, ( Prestige Ügynökség ) de soha sehol nem hallottam érvénytelenítési díjról. Nekem is írtak, hogy az éves 60 eurós összeget fizessem be 14 napon belül, akkor küldik a hozzáférést. Erre írtam nekik egy válaszlevelet, hogy kérem töröljenek az adatbázisból és töröljék a regisztrációmat. De most olvastam itt a gyakori kérdéseknél, hogy ezért is fizetni kellene??? Most itt állok kétségbeesetten, mert ilyet Én még nem is hallottam...hogy szó szerint a semmiért fizessen az ember! Van azóta valami fejlemény Nálad??? Várom válaszodat!

2019. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok

Én is ebbe a hibába estem bele,sajnos regisztráltam a kisfiamat és ezután jártam utána ennek a cégnek. Mit tettetek?? Várom válaszaitokat🙁😕

2019. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem küldtem el az èrvènytelenitèsi dijat

Azota semmilyen vàlasz nem jōtt

2019. ápr. 22. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!