Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan érdemes elindulni?

Hogyan érdemes elindulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta nagy vágyam a modellkedés. Mivel alacsonynak számítok, ezért (is) inkább a fotómodellkedés felé hajlok, illetve az az ami jobban érdekel. Két hét múlva megyek egy fotózásra, és úgy gondoltam, hogy az ott készült képeket esetleg továbbítanám olyan helyekre, ahol ez "érdekes" lehet. Szerintetek ez működhet, vagy csak és kizárólag úgy lehet valaki modell, ha őt keresik fel? Nem magamtól kezdtem el ezen gondolkodni, sok helyről kaptam erre irányuló megjegyzést, hogy lehetnék modell. Magamtól sosem jutott volna eszembe, ahhoz én átlagosnak tartom magam, de jelenleg úgy érzem, hogy egy próbát megér. Van esetleg ötletetek, tanacsotok, tapasztalatotok? Szívesen vennék minden féle ötletet. Köszönöm előre is :)
2019. márc. 23. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
mindenképp terjeszd magad, ha magától nem jönnek a lehetőségek, neked kell nyomnod, úgymond brandelni magad. aztán ha így se sikerülnek a dolgok, valószínűleg ez nem a te szakmád lesz
2019. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
NINCS olyan hogy fotomodellkedes. Reklamugynoksegekhez mehetsz meg hobbiugynoksegekhez, es itt le is zarulnak a lehetosegek
2019. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!