Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha vannak plus size modellek,...

Ha vannak plus size modellek, akkor miért nincsenek alacsony modellek?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy a normál modellek esetében miért adnak meg egy minimum magasságot.

De ha már mostanában ennyire elterjedt az elfogadás, és egyre népszerűbbek a plus size modellek, akkor az alacsony emberekből miért nem lehet modell? Főleg, hogy a testsúlyon lehet változtatni, míg a magasságon nem.

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy van-e valamilyen magyarázat arra, hogy miért nincsenek a plus size modellekkel együtt alacsony modellek is? (Vagy igazából bármilyen más modellek, akik valamiben eltérnek a megszokott, magas és vékony modellektől?)



2019. jún. 16. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Vannak.
2019. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Vannak. Fotómodellek, katalógusokban szereplő lányoknál nem kötelező az 170.

Na meg a magasság kevésbé fontos, az arányaik megmaradnak. Ha valakiről önmagában látsz egy képet viszonyítási alap nélkül nem megmondható, hogy milyen magas.

Nekem is vannak olyan csaj ismerőseim, gyönyörű arc, arányos vékony testalkat, hosszú lábak ha csak az insta képeit látod mielőtt találkoztok meglepődsz, hogy 150-es törppicúr.

2019. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni. Ha bármit olvastam/hallottam a modellkedésről, mindig kihangsúlyozták, hogy magasnak kell lenni, minimum 170 cm-nek, és ha valaki alacsonyabb akkor nem lehet modell.
2019. jún. 16. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Az a kifutómodellekre vonatkozik.
2019. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Hulyeseg ez a kifutomodelles dolog. Ha atlapozol egy divatmagazint, a kampanyokban szereplo lanyok mind 173 felett vannak, sot, meg talan magasabbak. Minden modell eloszor kifutomunkakkal kezdi, onnan jonnek a felkeresek katologusokra/kampanyokra.
2019. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért a magas és vékony a modell alkat, mert az a "legszebb" - nézd meg a szépség királynőket, aztán a modellelet, látni fogod a különbséget, hanem egyszerű gyakorlati okból " hosszú és vékony végtagokon/testen mutat a legjobban a ruha esése. Pl alacsonyabb és/vagy tömzsibb emberen gyűrődne (pedig lehet, hogy egyébként vonzóbb).


A plus size pedig éppen felkapott dolog, ahogy lesz majd más alkat is.

2019. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!