Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit gondoltok a Visage modellü...

Mit gondoltok a Visage modellügynökségről?

Figyelt kérdés
Behívtak, de nem tudom érdemes e elmennem. Ha náluk vagyok lehet esélyem sikeresnek lenni?

2019. jún. 21. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó nevű ügynökség. Ők indították el Mihalik Enikőt is.
2019. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

A közelmúltban már volt egy ugyanilyen kérdés.

A Visage az egyik legjobb ügynökség itthon, és ha felvesznek, nagyon sok lehetőséged van a későbbiekben.

Szóval ne félj tőlük... mert ettől az ügynökségtől nem kell. 😄

Az már elég nagy nívó, ha úgymond ők fedeztek fel a semmiből és mondták, hogy szívesen megnéznének.

2019. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is érdemes elmenned :) Nemcsak Enikőt fedezték fel hanem Ebergényi Rekát, meg Szikszai Johannát is. Elég jók szerintem :)
2019. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Kezd romlani

Régen még jó volt de akkor is csak belföldön. Miota a kajdi (vezető) elkezdett infljencert játszani rohamksan romlik a szint bár előtte se volt mesés. Mostmar szinte sz*r. Nagyon rég volt az ügynökség fenykora. Ha komoly ügynökséget keresel akik külföldre visznek és biztos munkalehetoseg akkor próbálkozz a diarinal vagy a vmnel.

Remélem tudtam segíteni.

2019. júl. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
72%
Nem foglalkoznak a modelleikkel mostanság, csak úgy fent vannak a weboldalon...
2019. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!