Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy lakadalomba vagyok hivatal...

Egy lakadalomba vagyok hivatalos. Nadrágokat szoktam általában hordani. Szerintetek a fehér miniszoknya, egy fekete harisnyával, fekete topánkával, meg fehér újjatlan blúzzal illik egy lakadalomba elmenni? Dóri

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
nem-nem és nem! fekete az gyászos szín, fehér a menyasszonyé! vagy úgy akarsz kinézni, mint egy pincér?:P színeset húzz, vagy kérj kölcsön barátnőtől egy rucit.
2010. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a szinte csupa fehér nem nyerő ez esetben:(

Én augusztusban megyel lagziba: fekete nadrág, fekete topánka+ pios vagy lila blúz. Még nem döntöttem el:))

2010. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fekete és a fehér jelen esetben az ifjú pár színe. Így semmiképpen sem javaslom.

Mindemellett gyászosan is tudsz kinézni benne. Ha nem akarsz költeni, akkor lehet fekete szoknya valamilyen színes blúzzal, de akár ilyesmit is el tudnék képzelni:

[link]

[link]

[link]


Vagy, ha nem nagyon szoktál szoknyát hordani, akkor már egész szép nadrágkosztümök is vannak.

A korodat nem írtad, ez is befolyásoló tényező.

2010. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kezemen semmi sem lenne. Miért? Kellene?
2010. júl. 12. 10:28
 5/8 A kérdező kommentje:
A korom 14.
2010. júl. 12. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy fogsz kinézni, mint egy zebra :)

Ennyire "megkomponált" fekete- fehér cucc nem a legszerencsésebb együtt. Különben sem értem, hogy miért akarsz fehér miniszonyához FEKETE harisnyát venni. Minek egyáltalán harisnya?

Egy esküvőre nem igazán illik a "topánka", olyan slamposnak hat ez az egész kombináció...

Esküvőre a legelegánsabb egy pasztell színű koktélruha. Kérj kölcsön egyet!

2010. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kislányról van szó. o.O

Egy szép nyáriruha szandállal teljesen oké lesz. Egyáltalán nincsen ilyened? esetleg kikunyizhatsz anyudtól, ha tudsz egyet, nagyon sok csini ruha van ám!:)

2010. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy kislányról van szó! :D De elég magas vagyok. A tesómtol is birok kölcsönkérni... most hogy mondjátok! Köszi mindenkinek a segítséget! :D
2010. júl. 16. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!