Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 75/C-D-s fürdőruha felső...

75/C-D-s fürdőruha felső Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A minap végigjártam az egész Árkádot megfelelő fürdőruha után kutatva. Biztosan lett volna megfelelő talán a méregdrága boltokban, de kimondottan balatoni nyaralásra venném, ahol azért könnyebben leamortizálódik, mint egy strandon.


Valamilyen sötétebb színűt szeretnék, hogy az iszapos homokkal jobban kijöjjön, sajnálnék kiadni érte tízen ezreket.


A hátam keskeny, ezért a 75, maximum 80 elég, de a mellem nagyobbacska, C-D között vagyok, fazontól függ.

Tudnátok nekem segíteni? Akár kínaiban is vennék, ha tudnátok fix helyet, akár árat ajánlani.

Előre is köszönöm!


2019. júl. 31. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is 75/C-D-s a mellem, én a Calzedoniában (corvin Plázában) vettem fekete melltartófazonú enyhén szivacsos vastagpántú bikinifelsőt, 75/C-s méretben, jó tartást kölcsönöz, teszteltem. 5000 forintért vettem ,ami a méretemben (méretünkben) nem számít horribilis összegnek
2019. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a H&M-ről rendeltem bikiniket, pont erre a célra, hogy a Balatonra meg ilyen homokos/iszapos helyekre jó lesz. Kicsi gyerekem van, ha strandolunk akkor kb csak a parton sarazunk, oda meg sajnálom a 10ezer forintos bikinimet. Nagyon kellemesen csalódtam, baromi jók a fürdőruhák. Van, ami nem volt 2ezer forint sem az alsó és felső együtt. Nekem 80D a mellem, 40-42-es felsőket rendeltem, alsóból elég a 36-38-as. Esetleg nézz be, hátha találsz megfelelőt.
2019. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, szétnézek mindenképpen!
2019. júl. 31. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is az Árkádban vettem fekete bikinjt a Tezenisben. Nem volt rossz árban
2019. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly a C&A-ban vettem összesen 2600-ért bikini alsót és felsőt ebben a méretben, igaz, az rózsaszín mintás, de láttam már sötétebb színekben is ott, és két szezont simán kibírt, kényelmes is, és megtartja a mellemet.
2019. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megkötőst veszel, ott nem baj, ha nagyobb hátra való. Pl Kik-ben láttam ilyet, rendes merevítős kosara volt, de a hátán kötős.

Az a baj, hogy már kifele megyünk a szezonból.

2019. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!