Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan működik a H&M-nél a...

Hogyan működik a H&M-nél a csomag visszaküldés?

Figyelt kérdés
Rendeltem 3 ruhát abból 1 nem jó. Azt az egyet vissza lehet küldeni? Úgy rendeltem hogy a futárnak fizettem átvételkor. Milyen címre küldjem, hogy kapom vissza azt a pénzt?

2019. aug. 2. 04:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A H&M oldalán meg kell adni a nemzetközi formátumban a bankszamlaszamod, oda megy vissza a pénz. Levasarlas nem lehetséges.

Jelzés a dpdnek telefonon vagy e-mailben, hogy visszáru lesz a H&Mnek, 2-3 napon belül jön a futár, elviszi, és a H&M 30.napon belül utalja a pénzt.

2019. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A csomagban nem volt visszáru lap?

Én azt töltöttem ki. Rajta volt a cím is, ahova küldeni kell.

Pénzt a lapon megadott bankszámlaszámomra visszautalták.

2019. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát van egy lapom, aminek az alján van egy ilyen letéphető lap, rajta a termékekkel és a problémákkal hogy túl nagy túl kicsi gondolom az az.
2019. aug. 2. 09:05
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Gondolod az az? Ennyire ne légy már félkegyelmű. Olvasd el mi van ráírva.
2019. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az :D
2019. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem magyarul írja -_- te meg ne légy annyira rossz indulatú hogy nem tudod mi a helyzet és mást leszólsz. Ha magyarul lenne akkor persze más lenne a helyzet. Tudod ide azért ír valaki valamit ki ha nem tud valamit van pár jó ember és segít, nem oda jön trollkodni hogy a másikat beoltsa. Soha nem rendeltem internetről, nem küldtem vissza sem. Külföldön vagyok, az internetes fordító meg nem annyira jó. Tanulom a nyelvet de még nem igazán értem ennyi.
2019. aug. 2. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

„Külföldön vagyok, az internetes fordító meg nem annyira jó. ”


Azért ezt illett volna megemlíteni:D Mert például az Asos.com-nál országonként eltérő a return policy. Szóval nem elhanyagolható tényező ez online rendelésnél.

2019. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, tehát külföldön vagy, senki nem tudja melyik országban, de azért felmész egy magyar oldalra megkérdezni, hogy milyen címre küldjed vissza a cuccot. Na jó, nem mondok semmi csúnyát inkább.
2019. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék, nem azt kérdeztem hová küldjem hanem hogy hogyan működik. Mivel az első pár válaszoló adott némi információt a futár szolgálatnál megérdeklődtem. És igen külföldön vagyok, és magyar emberektől kértem útba igazítást egy magyar weboldalon. Ha problémája van vele valakinek nem kell válaszolni. Ennél hülyébb kérdést tesz fel más, és nem hiszem ez akkora probléma lenne amit én kérdeztem, hogy egyeseknek ilyen válaszokat kell írjanak. Ha nem tudsz segíteni ne írj választ és kész.
2019. aug. 3. 07:36
 10/11 A kérdező kommentje:
Hülye nem vagyok tudom hogy vissza a feladónak kell küldeni igazából az érdekelt hogy megy ez.
2019. aug. 3. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!