Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek a legminőségibb cipőmár...

Melyek a legminőségibb cipőmárkák?

Figyelt kérdés
Nike adidast lécci ne írjátok, 3 hónapot bírta a cipőm...
2019. aug. 3. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Salamander, Zara.
2019. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Salomon

5.11

Blackhawk

Haix

Sparco

2019. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rieker
2019. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Geox.
2019. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, hogy milyen nemű és korú vagy, és mire akarod használni. Ezeket tudni kéne.

Egyébként írták előttem a Riekert, na, az nekem nagy csalódás volt.

2019. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az összes Rieker cipőm rendben van, pedig már jó pár éve vettem őket.
2019. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Micheal Kors bőr cipők elég jónak bizonyult Lacoste vászon cipő o is meglepően jól bírja.

De még nagyon jó a Diesel, Ellesse, Moschino

2019. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez fugg attol, hogy milyen stilusu es fazonu cipot keresel. En mondhatnam hogy nekem a jol karbantartott Martenseim hosszu eveket birnak, de azok se nem sportcipok, se nem elegansak.
2019. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zara? Nemár :D

Minőségi az lesz, amit kézzel készíttetsz. Azon kívül a többi eléggé ugyanolyan.


Attól függ mire használod, hány cipőd van, milyen stílust képviselsz. Én vászoncipőket / driver shoe-kat hordok, Pl.: Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Lacoste, stb... Mindegyikkel elégedett vagyok. Bár hozzátenném hogy van elég sok cipőm, tehát nem ugyan azt a cipőt hordom minden nap egy évig... Ergo lassan használódnak.

Nem tudom mit kell csinálni egy Nike cipővel, hogy az széthulljon 3 hónap alatt. Lehet nem kéne abbban ugrálni a fesztiválon a tócsákban non-stop, meg legyúrkodni mindent :D

2019. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!