Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék venni egy lakkozott...

Noora1102 kérdése:

Szeretnék venni egy lakkozott Dr. Martens bakancsot. A lakkozott hatás miatt nem törne be az orránál?

Figyelt kérdés
Továbbá, ha 36-os lábméretem van a cipők nagy részénél, ebből is olyat vegyek?
2019. aug. 6. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a lakk eleg csunyan meg tud torni, volt pl egy valodi bor kabatom, ami lakkozva volt, es a hajlatoknal egy ido utan csunyan felvalt rola a lakk reteg. En is szemeztem vele, de letettem rola, raadasul mikor felprobaltam, eleg gumicsizma-feelingje volt :(
2019. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr. Martens az elég jó minőség, láttam már régi, jó pár éves darabot és úgy volt megtörve mint bármelyik másik bakancs. A méretet illetően pedig azt mondom muszáj lenne felpróbálnod. Nekem rendszerint 1 számmal nagyobb bakancsok kellettek.
2019. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet jó lesz a 36, de lehet egy számmal nagyobb kell ezért érdemes lenne felpróbálni vásárlás előtt.
2019. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 7. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!