Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok abban segíteni, hogy...

Tudnátok abban segíteni, hogy hol tudok olyan proálló, , divat” maszkot szerezni mint amilyet a kínaiak is hordanak? Úgy értem olyan boltot tudnátok e mondani aminek van címe és nem csak online van.

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 01:30
 1/4 anonim válasza:
50%
Én fekete maszkra gondolok,egyszer beszóltam az iskolában, miért van azon a lányon gázmaszk? Kinevettek. egyszer láttam olyat az iskolában egy lányon. Én szerintem Valami rocker boltból van, én Budapestre szoktam menni venni cuccokat, mert ott vannak rocker boltok közel az állomáshoz. Igen. Rockpince a neve neki
2019. aug. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pormaszkra gondolsz? Barkácsboltban beszerezhető, tippre azt mondanám, festékboltokban is kellene lennie (végülis festéshez hasznos kellék)
2019. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 7. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Műköröm és fodrászkellékes boltokban is van. Vannak színesek is. Én műkörmös vagyok, én is használom minen nap (nekem rózsaszín van) a fodraszom is használja hajfestés közben.
2019. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!