Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Nike 97 vagy a Nike 270...

A Nike 97 vagy a Nike 270 esetleg a Nike 720 az újabb?

Figyelt kérdés
Egyszerűen bárhol keresem nem tudom megtalálni,hogy a fent említett három modell közül melyik a legújabb. Illetve kinek mi a véleménye a cipőkről tartosság,kényelem,stílus. Köszönöm

2019. aug. 7. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont ebben a sorrendben jöttek ki. Szerintem baromi jó lépő mind a három - persze a maga nemében.


Tartósság - Elég nagy a sole unit mind a három alatt. Utóbbi kettő azért elég sebezhetőnek tűnik nekem.


Kényelem - Éppen a fenti miatt a 270, és a 720 baromi kényelmes. De egész jó a 97 is.


Stílus - Ez relatív. A szememben a 97 inkább klasszikus, a 720 kicsit meg már űrcipő kinézetű darab. A 270 sarkát sokat nem szeretik.


Fordídott sorrendben egyre gyakoribban lehet utcán látni őket. Szóval ha klasszikusra vágysz, akkor 97, ha bevállós, de megosztó darabra, akkor 720. A 270-nek viszont rohadt jó a Flyknit verziója is.

2019. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!😊
2019. aug. 8. 08:35
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy jöttek ki ahogy leírtad őket.Nekem van mind a háromból több cw.Strapabíróság szempontjából mindhárom nagyon okés,simán kibirsz bennük egész napokat.A 97 egy kicsit nehezebb cipő,mert nyilván masszívabb,de az sem brutál nehéz.Kinézetre pedig nyilván embere válogatja,nekem a 270en a kedvencem.
2019. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazábol nekem a 270-es és a 97-es tetszik, nem is tudom melyiket választom. Ezek szerint kényelem szempontjából közel azonos mindkettő :)
2019. aug. 8. 12:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyagában, és így az első pár hordásnál lábon érezve is kicsit más mindegyik. A 97-es, ahogy azt írta is előttem valaki, kissé talán sprőd, merev eleinte a masszívabb felépítése miatt. A 720 anyaga is jónak tűnik, de "be kell törni" azt is, erre néhány felvétel és út elég is. A 270-nél nekem legalábbis nem volt ilyen gondom. A sima 270-nél plusz tetszik az, hogy a fűzős része ilyen ferdén van megoldva, megtöri némileg a szabályosságot.
2019. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi! A jelenlegi cipőim (Converse, New Balance) nekem sajnos eléggé kikezdték a lábamat a betörésnél, úgyhogy jobban örülnék,ha most a betöréssel nem lennének problémáim vagy nem húzódna pár felvételnél több időre.
2019. aug. 8. 12:29
 7/18 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit,hogy mennyire koszolódnak könnyen?
2019. aug. 8. 12:31
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván cw-től is es használtattól is függ,de talán a 97et a legkönnyebb tisztítani.Viszont vannak már jó kis cipő ápolók amik megkönnyítik az összeset.Egyébként nekem iszonyat érzékeny lábam van,ha egy kis idő kihagyás után felveszem az egyik cipőmet hiába van meg már mondjuk 2éve simán feltöri a lábam,na a 97el iszonyat sokat szenvedtem kb 1hónap volt mire beállt és már nem törte a lábamat.A 720 kevesebb idő volt de az is törte rendesen,a 270 pedig csak egy hétig volt vészes,talán a három közül az a legpuhább,láb barátabb.
2019. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Egyre inkább hajlok a 270-es felé :)
2019. aug. 8. 14:14
 10/18 A kérdező kommentje:
Neked milyen színekben van?
2019. aug. 8. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!