Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a pulóver...

Szerintetek ez a pulóver mennyit ér meg?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett, imádom ezt az egyszerű fekete pulcsit ezekkel az arany részletekkel.

[link]



2019. aug. 8. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Amennyit kérnek érte.
2019. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Boss, ezért ha lenne rá pénzem akkor is max 25-30 ezer lenne amit adnék érte. Amúgy jól néz ki.
2019. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jól néz ki, de amennyibe kerül annyit nem adnék érte
2019. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektív: én mindig mérlegelni szoktam ha egy ruha drága aszerint, hogy mennyire tűnik jó minőségűnek és tartósnak. Megesik, hogy egy szebb ruhadarabért többet is hajlandó vagyok kiadni, ha jó az anyagösszetétele és tartósnak tűnik, mert tudom, hogy sokáig fogom tudni használni így valószínűleg megtérül majd az ára.
2019. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát az van hogy nekem van harmincezren és a maradék húszat meg kipótolná faterom, csak azért ez az első olyan pulcsi amire többet áldozok mint harmincezer :D


ja, nekem is kicsit megfogta a szemem pesten ez a kicsit minimalista de azért egyedi aranyozott cucc

2019. aug. 9. 00:35
 6/8 A kérdező kommentje:
ezrem*
2019. aug. 9. 00:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vállalhatatlan.Minőségre kb 10 ezret ér,de nem is az ár a problémás.
2019. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a vállalhatatlant honnan veszed? :DDD
2019. aug. 11. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!