Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez mennyire alter?

Szerintetek ez mennyire alter?

Figyelt kérdés

Most voltam gt-ben és az egyik csapvez mesélte, hogy az új szervezők (tehát akik most lesznek tizedikesek) és alterek a saját gólyatáborukban mennyire másképp öltözködtek még. Converset hordtak mom size farmerrel és szürke pólóval, és én ekkor pont ugyanígy voltam felöltözve. Mondta is, hogy simán kinézi belőlem, hogy alter leszek. Na, én is gondolkodtam ezen, mármint hogy alter legyek, utána meg megtudtam, hogy az egyik srácnak aki tetszik az ilyen stílusú lányok jönnek be, szóval nincs ellenemre. A kérdés az, hogy az alter mint szemilyiség és nem öltözködési stílus, mit takar? Olvastam, hogy kockás ing, vászongatya, Quimby, művészlélek, stb... Én igazából zenei téren nem vagyok benne ebben a mainstream dologban (már ami az én koromban számít annak, 16/L), nagyrészt régi zenéket hallgatok, és nem, nem ABBA-t, azt ki nem állhatom, hanem Scorpionst, Bon Jovi-t, Queent, GnR-t, Chuck Berry-t meg néha Judas Priest-ot. Modern zenéből igazából csak Yungbludot hallgatom. Magyar zenéket valahogy sose hallgattam, de most megtetszett a Republic, a Fonográf meg a Neoton. Modern magyar előadók közül Dé:Nashre találtam rá, teszik, hogy ilyen szókimondó. A trap musicra is mostanában kaptam rá. Fiúk terén is kicsit más az ízlésem, ugye most mindenki Shawn Mendes őrült, és igazából nincs is vele nagy bajom, voltam a koncertjén, aranyos, de nem fog meg. Sokkal inkább a humoros emberek jönnek be, crush szinten pl. Jake Gyllenhaal, Chris Evans, vagy a különlegesek, pl. Slash, Freddie M, Axl Rose vagy ha fiktív ember akkor pl. Klaus Hargreeves. Most gt-ben is volt egy ilyen nagy csajkedvenc szervező, nekem igazából elég antipatikus volt, inkább egy olyan srác jött be, aki nagyon vicces volt meg szerintem cuki is, de nem egy Chris Hemsworth. Néhányan már mondták, hogy pasik terén is fura az ízlésem. A suli nem nagy kedvencem, nagyrészt az olyan kis kukacok tudnak kiborítani, akik olyan nagyon intelligensnek meg okosnak tartják magukat, mert kitűnők, de amúgy műveltségileg nullák. Elég szarkasztikus vagyok, a poénjaimat általában nem értik, hogyha utalások, mert vagy filmesek, vagy sorisak, amiket barátaim nem néznek, mert ők BoJack Horseman helyett Riverdale-t néznek, vagy mondjuk vine-osak, amikről azt se tudják mi. Ja, vagy mondjuk, dank memesek. Ilyen tinitucat könyveket nem nagyon olvasok, néha persze igen, egyszerűen csak zavar, hogy mi mindegyikben kétféle ember van: a szőke gonosz meg a lúzer, és persze a végén a lúzernek lesz a legjobb. Normális karakterek nincsenek. Tehát főleg a szatirikus regények jönnek be, a 22-es csapdája pl a kedvencem. Meg se mertem belőle nézni a sorozatot.Öltözködésileg ugye a Converse, meg Martens bakancs, de azért néha magassarkút is felveszek. A szűk pólók nem a kedvenceim, inkább a bő, színes ingek a bejövősek, főleg amiknek a két oldala más mintájú. A 90s színes nejlonkabátok is bejövősek, a lényeg hogy bő legyen és színes.

Na, most ennyit tudtam mondani magamról, remélem valaki meg tudja mondani, hogy ezzel mennyire lehet engem alternatívnak beskatulyázni. Előre is köszi!



2019. aug. 10. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan erőlködsz. Nem is érzed át igazán a stílust, miért nem öltözködsz simán csak úgy, ahogy jól esik és nem kényszeresen ebbe besorolni magad?

Ez így senkinek sem áll jól, ha divatból, nem önmagát adva direkt akar elvont lenni..

2019. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Pláne, hogy nagyon izzadtságszagú saját magad görcsös bekategorizálása.

Chris Evans meg Jake Gyllenhaal nem gondolom, hogy fura ízlésnek számítana.

2019. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt valami félre lett értve. Szimplán csak valaki azt mondta, hogy kinézi belölem, én meg tudni akartam, hogy igy van-e. Nem akarok görcsösen azzá válni, a legtöbb leirás alapján pedig nem is fogok. Amit leirtam az mind önmagam, nem egy izzadságúan-erölködösen más személyiség. Ez alapján akartam megtudni, hogy az vagyok-e vagy sem, mert itt a gyiken is elég eltéröek a vélemények a pontos definicióról. De köszi! :)
2019. aug. 10. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem irritálnak ezek az emberek, akik eppen olyan tucatok, mint azok akiket leneznek, hogy nincs szemelyiseguk, kozben pedig nekik sincs, csak mindenkepp elvont erzekeny muvesznek akarjak magukat bemutatani.



Az igazi alterosokat szerintem nem nagyon erdekli, hogy masok szerint a zenei izlesuk es az oltozkodesuk alapjan elegge alterosak-e...



Szoval add onmagad, ne eroltess magadra valami stilust, akkor se, ha annak a fiunak az alterosok jonnek be

2019. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki valóban “alter”, nem használná soha magára ezt a jelzőt.Valóban szörnyen erölködsz,de ez életkori sajátosság,keresed a helyed.Egyszer mindenki megtalálja az útját nyugi.Csak ne gondolkozz már ilyen hülyeségeken ennyit,legyen már önbizalmad,csinálj ami jólesik.Inkább olvass és tanulj minél többet,ha már lehetőséged van rá.
2019. aug. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Érdekes, mostanában egyre nagyobb kultusza van ennek a dolognak. Egyre több ember tekeri a cigit, hallgat Quimbyt, vág frufrut, olvas Adyt, iszik olcsó bort meg hord mom jeanst és vászontáskát mert az alTeR és nézi le a többi embert, arra hivatkozva hogy nem annyira eGyEdIek mint ők, hollott a nagy részük ugyanúgy csak követ valamit, és ez konkrétan az alapvető "alter ideológia" ellentéte... Csak csináld azt amit szeretsz, ez a jelző nem egy státuszszimbólum, nincs jelentősége.
2019. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Aki alter akar lenni, az nem alter.
2019. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!