Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fekete nadrágból hány...

Egy fekete nadrágból hány alkalommal jön ki a fekete festék mosáskor?

Figyelt kérdés

Mert egyszer már kiolvadt belőle, akkor várható, van rá esély, kell még rá számítani, hogy esetleg egy következő mosásnál újra kijön belőle a festékanyag?

Gyárilag van festve; nem néztem a mosási információkat, mi mindent 40 fokon szoktunk, amennyire én tudom. És akkor van, amikor sötétet mos az ember, és van, amikor világosat. És akkor volt közte ilyen élénk narancssárga póló is, meg ilyen sötétrózsaszín szegélyű, fehér bugyi; és mind a kettőnek sötétebb lett a színe. A bugyinak pl a fehér része kapott egy halvány szürke színt, és ez a nadrág volt egyedül, ami új volt közte + fekete volt.


Na tehát, előfordulhat még ilyen, hogy jön ki belőle festék, vagy már most kijött belőle az összes valószínűleg. (De egyébként legalább nem foltosan színezte a dolgokat, hanem egységesen. :) Nézzük a napfényes odalát:) )



2019. aug. 11. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahány alkalommal mosod.
2019. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh:S:S Hát, köszönöm a választ, ment a zöld. Arra gondolok, hogy akkor nem nagyon fogom gyakran hordani. :)
2019. aug. 11. 22:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Akinek van még ehhez valami infója, gondolata, kérem, ossza meg :)
2019. aug. 11. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak annyit tudok mondani, hogyha kifordítva mosod akkor tovább tartja meg a színét.
2019. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem anya ki szokta fordítani, azt hiszem, mindig.

De köszönöm, neked is ment a zöld.

2019. aug. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!